Beata Tadla i Jarek Kret na żywo w programie
1/5
Beata Tadla i Jarek Kret na żywo w programie

 

Syn Beaty Tadli skomentował rozstanie swojej mamy z Jarosławem Kretem, a przy okazji wbił szpilę prezenterowi pogody! Rozstanie Tadli i Kreta zaskoczyło chyba wszystkich. Para zakończyła swój związek tuż przed rozpoczęciem najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Co więcej, z czasem okazało się, że dziennikarka dopiero z mediów dowiedziała się, że jej związek z Kretem to już przeszłość! 

 

Zobacz: Beata Tadla nie wiedziała, że Jarosław Kret zakończył ich związek?! Szokujące doniesienia mediów

 

Na szczęście w trudnych chwilach Beata Tadla może liczyć na wsparcie wielu osób takich jak: Krzysztof Gojdź, Jan Kliment czy Nina Terentiew. Ogromnym oparciem dla dziennikarki z pewnością jest również jej syn, Jan Kietliński, który postanowił skomentować głośne rozstanie swojej mamy z Jarosławem Kretem! 

Zobaczcie, co powiedział syn Beaty Tadli! 

 

Zobacz także: "Taki numer, jaki wyciął jej Jarek może każdego złamać" - Krzysztof Gojdź wspiera Beatę Tadlę w trudnych chwilach!

2/5
Beata Tadla z synem Janem na imprezie
ONS.pl

 

Jan Kietliński wspiera swoją mamę w trudnych chwilach. Syn dziennikarki w rozmowie z "Super Expressem" skomentował koniec związku Tadli i Kreta. 

Nie będę opowiadał publicznie o życiu mojej rodziny, ale wiem, że mama potrzebuje i zasługuje na kogoś innego. Nie ma co doszukiwać się tu skandali, rozstali się tak, jak miliony innych par. Tak może miało być - przyznał syn Beaty Tadli. 

Co ciekawe, Jan Kietliński ma nadzieję, że jego mama wkrótce znów się zakocha. Zobaczcie, co jeszcze powiedział syn Beaty Tadli! 

 

Zobacz także: ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA SYN BEATY TADLI. PRZYSTOJNIAK?

3/5
Jak zmienił się syn Beaty Tadli?
Instagram

 

Nastolatek w rozmowie z "Super Expressem" przyznaje,  że chciałby, żeby jego mama odnalazła szczęście u boku wartościowego mężczyzny. Czyżby tą wypowiedzią Jan Kietliński chciał wbić szpilę Jarosławowi Kretowi?

Mam nadzieję, że mama w końcu znajdzie kogoś, kto zasługuje na nią, kto jest wartościowy. Wiem, że mama potrzebuje stabilności, bezpieczeństwa pod każdym względem, spokoju i mnóstwa miłości. Potrzebuje kogoś poukładanego, towarzyskiego, empatycznego - wyliczał syn Beaty Tadli.

Jan Kietliński nie ukrywa jednak, że potencjalny kandydat na nowego partnera Beaty Tadli nie będzie miał lekko... Dlaczego? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: JAROSŁAW KRET ROZLICZA SIĘ Z BEATĄ TADLĄ. CHCE ZWROTU PIERŚCIONKA!

4/5
Beata Tadla z synem, Jankiem. Syn Beaty Tadli - Jan

 

Będę ją wspierał i pilnował, by podejmowała właściwe decyzje. Będę jej przyzwoitką! Jednak nie tylko ja. Mama ma wspaniałych przyjaciół, którzy są w moim życiu od zawsze. Taka przestroga dla ewentualnego kandydata!- w rozmowie z "Super Expressem" ostrzega syn Beaty Tadli. 

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

5/5
Beata Tadla i Jarek Kret są razem czy nie?!
Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret