Sylwia Przybysz na schodach w beżowych spodniach
With The Band
TYLKO U NAS

Sylwia Przybysz z prestiżową nagrodą. Pokonała Wieniawę i Węgiel! Znamy jej najbliższe plany

Sylwia Przybysz na schodach w beżowych spodniach
With The Band

Znamy laureatów nagród Kids’ Choice Awards 2019 kanału Nickelodeon! Gala z udziałem gwiazd odbyła się w Los Angeles 23 marca. Nagrodę w kategorii „Ulubiony Polski Artysta” otrzymała Sylwia Przybysz! Młoda gwiazda pokonała m.in. Julię Wieniawę, Adama Zdrójkowskiego i Roksanę Węgiel! 

Chciałam Wam bardzo podziękować za wszystkie głosy. Ta statuetka była dla mnie ogromnym marzeniem, dziękuję, że pomogliście mi je spełnić,. Wracam do pracy nad nową płytą! - powiedziała Sylwia w nagraniu na Instagramie Nickelodeon

Wśród innych laureatów znaleźli się m.in. Taylor Swift, Ariana Grande, Ellen DeGeneres, Shawn Mendes, Zendaya oraz Selena Gomez. Niestety, Sylwii nie udało pojawić się na gali. Jest jednak wdzięczna fanom za głosy oddane na nią:

Nie mogę uwierzyć, jak szybko w ostatnich tygodniach cała moja kariera i życie nabierają tempa! Sama nominacja do KCA była dla mnie ogromnym wyróżnieniem - w końcu to najważniejsza gala dla nastolatków na świecie! Konkurencja w tym roku była ogromna, ale moi fani okazali się niezawodni. Chciałbym im tutaj podziękować za wszystkie głosy, spełnili jedno z moich większych marzeń! Żałuję tylko, ze mimo wielu prób pogodzenia nagrań płyty z wyjazdem, nie udało mi się polecieć w tym roku na galę w Los Angeles - mówi Sylwia w rozmowie z Party.pl.

To jednak nie koniec zagranicznych sukcesów Sylwii! Jak udało nam się dowiedzieć, już za kilka dni Przybysz będzie uczestniczyć w premierze nowego filmu „After” w Lizbonie! Muzykę do obrazu stworzyła sama Selena Gomez!

Niedawno Sylwia skończyła nagrania do teledysku, który będzie zapowiadał jej nową płytę! Tylko w Party.pl gwiazda zdradziła, że pracuje nad nią z amerykańskim producentem! W życiu młodej artystki dzieje się więc bardzo dużo! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎉 Poznaliśmy Ulubioną Polską Gwiazdę Kids’ Choice Awards 2019 - gratulacje @sylwiaprzybysz ❗

Post udostępniony przez Nickelodeonpolska (@nickelodeonpolska)

 

Sylwia Przybysz ma na swoim koncie coraz więcej sukcesów!

Sylwia Przybysz w spodniach moro
Instagram

Zobacz także: Sylwia Przybysz w sukience za 69 złotych! Wiemy, gdzie ją kupisz. Znaleźliśmy też inne, podobne modele

Więcej na temat Sylwia Przybysz
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04