Sylwia Przybysz
Instagram

Sylwia Przybysz pokazała wózek dla drugiego dziecka! Kosztuje fortunę i jest hitem wśród gwiazd

	Sylwia Przybysz
Instagram

Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories pokazała wózek dla drugiego dziecka. Jaką bryką będzie "wozić" się pociecha wokalistki i jej narzeczonego, Jana Dąbrowskiego? Para zdecydowała się na luksusowy pojazd marki, którą pokochały polskie gwiazdy. Identyczny model dla małej Klary wybrali Anna i Robert Lewandowscy!

Sylwia Przybysz pokazała wózek dziecięcy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Para ma już córeczkę Polę, która zaledwie kilka dni temu świętowała pierwsze urodziny, a niedługo na świecie pojawi się ich kolejna pociecha. Sylwia i Janek do tej pory nie zdradzili, jakiej płci będzie maleństwo, ale już zaczęli przygotowywać się do narodzin dziecka. Wokalistka podczas relacji na Instastories pokazała naprawdę duży ciążowy brzuszek, a przy okazji zdradziła, jaki wózek wybrała dla braciszka lub siostrzyczki małej Poli.

Okazuje się, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdecydowali się na wózek Cybex Priam by Jeremy Scott. Zestaw 2w1, czyli gondola i spacerówka, może kosztować ok. 10 tys. złotych! Identyczny wózek dla swoich pociech kupili m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Sylwia Bomba, a także  Anna Skura. 

Zobaczcie sami, jak prezentuje się wózek dla drugiego dziecka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Spójrzcie również, jak tuż przed porodem prezentuje się wokalistka! Ciążowy brzuszek jest już naprawdę bardzo duży.

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski urządzili bajkowe przyjęcie z okazji pierwszych urodzin Poli! 

Sylwia Przybysz pokazała duży ciążowy brzuszek i zdradziła, jakie wózek wybrała dla drugiego dziecka.

Sylwia Przybysz pokazała wózek dla dziecka
Instagram

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami.

Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22