Sylwia Grzeszczak ma kolejny powód do świętowania. Właśnie pochwaliła się nim w mediach społecznościowych. Fani nie ukrywają emocji:

Reklama
Wielkie gratulacje Sylwia
- czytamy w komentarzach.

Na ten moment czekali od dawna.

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła fanów

Sylwia Grzeszczak uchodzi za jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek i autorek tekstów, a jej twórczość cieszy się dużym uznaniem w Polsce. Piosenkarka zyskała rozgłos po wydaniu debiutanckiego albumu "Ona i on" w 2010 roku, który nagrywała z Marcinem Piotrowskim – Liberem, aktualnie jej byłym mężem. Niespodziewanie Grzeszczak odezwała się do swoich fanów na Instagramie i przekazała radosną nowinę. Piosenkarka nie mogła już dłużej ukrywać swojej ekscytacji.

Piosenkarka od dłuższego czasu zapowiadała nowy utwór "Och i Ah", który w końcu 17 maja ukazał się na platformie Youtube. Fani artystki nie mogli ukryć, swojego zachwytu nowym kawałkiem, jednak największą uwagę przykuwa jeden szczegół.

Sylwia Grzeszczak wyjechała w podróż
Instagram @sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak poinformowała obserwatorów na Instagramie, że jej nowy utwór ukazał się na platformie Youtube. Jak się okazuje, za słowa do piosenki "Och i Ach" odpowiadał jej były mąż Marcin Piotrowski - Liber! Para przez lata tworzyła jedną z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie i w 2015 roku doczekali się córki Bogny. Dlatego też, kiedy w ubiegłym roku Sylwia Grzeszczak i Liber ogłosili wiadomość o rozstaniu, fani byli w szoku. Wygląda na to, że pomimo rozstania artyści nie przestają współpracować na płaszczyźnie zawodowej.

Zobacz także

Fanom najnowszy kawałek Sylwii Grzeszczak bardzo przypadł do gustu i w komentarzach nie zabrakło słów zachwytu.

Kolejna perełka Pani Sylwi! Sztos czapki z głów! Piosenka cudowna teledysk i przekaz tym bardziej!
Przepiękna nowa piosenka i teledysk. WIELKIE GRATULACJE SYLWIA
Wow, mega piosenka i teledysk. Czuć wakacje. Uwielbiam
pisali pod postem fani.

A Wam jak się podoba nowy kawałek? Spodziewaliście się współpracy Sylwii z byłym mężem?

Reklama

Zobacz także: Szeroko uśmiechnięta Sylwia Grzeszczak u boku przystojnego mężczyzny. "Coraz bliżej"

Sylwia Grzeszczak i Liber
Sylwia Grzeszczak i Liber fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama