Sylwia Grzeszczak i Liber wychodzą z DDTVN

Sylwia Grzeszczak i Liber zdradzili, jak wygląda ich małżeństwo! "Ja jestem taki urwis" przyznała artystka

Sylwia Grzeszczak i Liber wychodzą z DDTVN

Sylwia Grzeszczak i Liber zdradzili, jakim są małżeństwem. Para bardzo dba o swoje życie prywatne, ale w "Dzień Dobry TVN" uchylili rąbka tajemnicy! Sylwia Grzeszczak i Liber należą do grona gwiazd, które nie opowiadają o swoim związku oraz o ich małej córeczce- teraz jednak zrobili wyjątek! Zakochani poznali się, gdy Sylwia miała 17 lat i dopiero wkraczała do świata show-biznesu. Szybko połączyło ich wielkie uczucie, ale od samego początku para nie komentowała plotek na swój temat. Artyści w tajemnicy przed mediami wzięli ślub w 2014 roku. 

Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości- napisała wówczas Sylwia Grzeszczak. 

Cztery lata temu na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Sylwii Grzeszczak i Libera, ale para bardzo rzadko pokazuje w sieci zdjęcia ze swoją pociechą. Teraz w "DDTVN" padło pytanie o małą Bognę i ich małżeństwo! Zobaczcie, co zdradzili.

Sylwia Grzeszczak szczerze o swoim związku

Sylwia Grzeszczak i Liber już wkrótce zaśpiewają na wielkiej imprezie sylwestrowej organizowanej przez TVN. W programie "DDTVN" zdradzili, czego ich fani mogą spodziewać się podczas ich występów. Prowadzący próbowali jednak dowiedzieć się również czegoś o ich życiu prywatnym. W pewnym momencie artystka uchyliła rąbka tajemnicy! Czy między artystami pojawia się zazdrość?

Ja chyba jestem taki urwis, a Ty jesteś spokojny. Tak mi się wydaje, to jest takie wyważone uchylając rąbka tajemnicy. Natomiast zazdrości nie ma, być może też dlatego, że na początku kompletnie nie posiadaliśmy- mówię tutaj wspólnie- menadżera, trzeba było radzić sobie samemu. 

Gwiazda przyznała również, że w zachowaniu prywatności z pewnością pomaga im to, że mieszkają w Poznaniu.

Być może da się uchronić tą prywatność na odległość, ale nigdy nie byliśmy za tym, żeby z tą prywatnością iść do mediów- powiedziała w "DDTVN".

W programie pojawiło się również pytanie o córkę pary! Czy Sylwia i Liber chcieliby, żeby w przyszłości ich dziecko związało się z show-biznesem?

Jak powie, że chce zostać strażakiem, nie ma problemu. Moja siostra jest strażakiem, mój szwagier także może w tą stronę iść. Może zostać piłkarką nożną, ręczną, siatkarką- żartował Liber.

W ogóle warto wspierać dzieciaki i podążać też za nimi- dodała Sylwia Grzeszak. Moi rodzice pozwolili mi iść drogą muzyka, tak pięknie to rozwijali we mnie, że mogę im tylko dziękować i życzyć nam jako parze, żeby rozwijać tego dzieciaka fajnie. 

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Sylwii Grzeszczak i Libera? Oglądaliście ich wspólny wywiad w "DDTVN"?

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak wystąpi na sylwestrze TVN! Biły się o nią wszystkie stacje, ale wybrała najwyższą ofertę...

Sylwia Grzeszczak i Liber opowiedzieli o swoim małżeństwie w DDTVN.

Sylwia Grzeszczak i Liber wychodzą z DDTVN

Para od czterech lat spełnia się w roli rodziców. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak ten czas leci..dziś 4 urodziny ..❤️

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak Liber
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08