Gwiazdy "Sylwestra z Dwójką" na konferencji! Kto się pojawił? Zabrakło Dody i Górniak!


Margaret, Maryla Rodowicz, Pectus, Zenek Martyniuk, Tomasz Lubert z Virgin, Halina Mlynkova, Izabela Trojanowska, Mateusz Grędziński, Michał Szpak i inni zaśpiewają na wielkim Sylwestrze z Dwójką 2016/2017, który w tym roku odbędzie się w Zakopanem! Na konferencji, która odbyła się w siedzibie TVP, zabrakło największych gwiazd imprezy: Edyty Górniak, która przebywa obecnie w USA oraz Dody, która dopiero dziś wraca ze Stanów! Panie na pewno jednak pojawią się na scenie w Zakopanem.
Kto jeszcze się pojawił? Zobaczcie galerię!
Zobacz także: Nina Terentiew zdradziła pierwsze gwiazdy Sylwestra w Polsacie! Kto pojawi się na scenie?


W części Diamentowe Single usłyszymy: Natalię Nykiel, Antka Smykiewicza, Akcent i Cleo











Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.