Mateusz Gessler na ramówce TVN
ONS
1/4
Sylwester u Mateusza Gesslera - oferta, ceny

 

Nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Marzysz o romantycznej kolacji we dwoje? Idealnym rozwiązaniem jest dla Was oferta sylwestrowa w restauracjach Mateusza Gesslera! Sprawdziliśmy ceny w jego popularnych i cenionych knajpach! Drogo? Przekonajcie się sami!


Zobacz także: Żur za 30 zł, pierś z kaczki za 87 zł, salceson z grzanką za 15 zł - poznajcie ceny w restauracjach Gesslera, Amaro i innych mistrzów!

 

2/4
Mateusz Gessler na ramówce TVN
ONS

 

Sylwestra możecie spędzić w restauracji "Warszawski Sen by Mateusz Gessler". Sylwestrowa kolacja zawierająca aperitif, przystawkę, zupę, danie główne oraz deser kosztuje 220 zł od osoby! Podczas kolacji będzie można spróbować m.in. tatara z sarny, risotto ze smardzami czy krem z raków! Ilość miejsc jest ograniczona, warto się spieszyć! 

 

Jak sytuacja wygląda w innej restauracji Mateusza?

 

3/4
Mateusz Gessler na ramówce TVN

 

Podobną kolację można zjeść w restauracji "Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler"! Różni się cena - 200 zł od osoby oraz menu! Tu będzie można spróbować m.in. tatara z tuńczyka, consome z gęsi czy pieczonego udźca jagnięcego. 

 

W obu restauracjach nie zabraknie muzyki na żywo! Skusicie się na Sylwestra u Mateusza Gesslera? Ceny, patrząc na popularność takich lokali w tym dniu, są naprawdę atrakcyjne! 
 

4/4
Mateusz Gessler
ONS

 

Warto się jednak spieszyć z rezerwacjami, gdyż zainteresowanie jest naprawdę spore. Restauracje gwiazd, nie tylko w takie dni jak Sylwester, cieszą się potężnym zainteresowaniem. 

 

Więcej na temat Mateusz Gessler