Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Sylwia Grzeszczak, Alvaro Soler, Kayah - te i wiele innych gwiazd wystąpi podczas koncertów sylwestrowych w Polsce. Gdzie odbędą się koncerty sylwestrowe, które pokażą poszczególne stacje? Przygotowaliśmy dla Was przegląd sylwestrowych imprez stacji telewizyjnych!

Reklama

Sylwester Marzeń z Dwójką

Tegoroczny „Sylwester z Dwójką” zostanie zorganizowany w Zakopanem. Impreza wystartuje o godz. 20.00.

- Rok 2018 to jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wejdziemy w ten rok z przytupem i z najwspanialszym sylwestrem pod słońcem, pod gwiazdami i pod Giewontem. Taki sylwester może odbyć się tylko w Zakopanem - zapowiadał Jacek Kurski, prezes TVP.

Kto wystąpi podczas imprezy sylwestrowej TVP? Największą gwiazdą będzie - Luis Fonsi, który wystąpi z przebojem „Despacito". Kto jeszcze zagra w Zakopanem? Maryla Rodowicz, Sławomir Zapała, Zakopower, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula i Red Lips oraz gwiazdy disco-polo Zenon Martyniuk i Bayer Full. O oprawę muzyczną zadba Pszona Band, a choreografią zajmie się Agustin Egurolla i towarzyszący mu tancerze.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie

W tym roku Polsat znów zorganizuje imprezę sylwestrową w Katowicach. Kto wystąpi 31 grudnia pod Spodkiem? Największą gwiazdą będzie Alvaro Soler – hiszpański piosenkarz, który popularność zdobył dzięki takim utworom jak „Sofia” i „El Mismo Sol”. Które polskie gwiazdy wystąpią w Katowicach? Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak oraz zespoły Boys, Enej oraz Vengaboys. To jednak tylko niektóre gwiazdy, które wystąpią w Katowicach, bowiem lista nie jest jeszcze zamknięta.

Sylwester w Warszawie z TVN-em

Telewizja TVN zorganizuje imprezę sylwestrową w Warszawie. Koncert odbędzie się na Placu Bankowym. Warszawiacy będą mieli okazję, by przywitać Nowy Rok przy muzyce największych gwiazd. Na sylwestrze TVN w Warszawie zagrają m.in. Kayah, Agnieszka Chylińska, Cleo, Ewelina Lisowska, Mateusz Ziółko, Blue Cafe czy duet Bracia.

Zobacz także

Który koncert obejrzycie?

ZOBACZ: Gwiazdy na konferencji Sylwester Marzeń z Dwójką 2017/2018! Obejrzycie?

Wybierzecie TVP z koncertem Szpaka?

TVN z Kayah?

East News
Reklama

A może Polsat z Sylwią Grzeszczak?

Reklama
Reklama
Reklama