Najodważniejsze suknie ślubne gwiazd Ola Kwaśniewska suknia ślubna Suknia ślubna Joanny Liszowskiej Suknia ślubna Kasi Zielińskiej Suknia ślubna Pauliny Sykut
Najodważniejsze suknie ślubne gwiazd
1/9
Najodważniejsze suknie ślubne gwiazd

 

Lato to sezon ślubów! A więc z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie najgłośniejszych sukien ślubnych w polskim show biznesie. Wybraliśmy te najodważniejsze i najbardziej oryginalne, wzbudzające skrajne emocje. 

 

Najważniejsze jest to, że wyróżnione przez nas panny młode czuły się w nich naprawdę wyjątkowo! Zobaczcie sami!

 

Zobacz: Oto one! Radwańska, Pippa i inne najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd z 2017 roku ZDJĘCIA

2/9
Ola Kwaśniewska suknia ślubna

 

Ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badach odbył się we wrześniu 2012 roku w Warszawie. Córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Sabrinę Pilewicz, która na co dzień zajmuje się tworzeniem torebek. Wśród gości na weselu nie zabrakło m.in. Natalii Kukulskiej, Edyty Herbuś czy Kuby Wojewódzkiego.

 

Zobacz: Gwiazdy, milionerzy i politycy na ślubie Oli Kwaśniewskiej

 

3/9
Suknia ślubna Joanny Liszowskiej

 

W lipcu 2010 roku swój stan cywilny zmieniła Joanna Liszowska, która wyszła za mąż za Szweda, Ola Serneke. Pobrali się w Bydgoszczy. Na weselu bawiło się ponad 200 gości, a wśród nich Kasia Zielińska, Kasia Skrzynecka czy Michał Piróg. Suknia gwiazdy "Przyjaciółek" mocno uwydatniła jej biust, co wzbudziło niemało sensację! 

 

4/9
Suknia ślubna Kasi Zielińskiej

 

Kasia Zielińska wyszła za mąż za Wojciecha Domańskiego w sierpniu 2013 roku. Ślub odbył się w Warszawie, a zaproszeni goście, wśród nich m.in. Joanna Liszowska, bawili się w jednej z restauracji na Starówce. Gwiazda miała na sobie suknię inspirowaną Audery Hepburn, zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską. Czy sztywna sukienka z kokardką przy dekolcie to był dobry wybór? To pytanie zostawiamy Wam! ;) 

 

Zobacz: Zielińska świętuje rocznicę ślubu i pisze o mężu: "Czasem wkurza mnie do imentu..." ZDJĘCIE

 

5/9
Suknia ślubna Pauliny Sykut

 

Ultrakrótka sukienka Pauliny Sykut projektu Bohoboco też wzbudziła zainteresowanie:

 

Projektując sukienkę chcieliśmy spełnić marzenia Pauliny zachowując jednocześnie styl naszej marki. Naszym zadaniem było stworzenie kreacji przełamującej konwenanse, niespotykane - mówili projektanci. 

 

Ślub Pauliny i Piotra Jeżyny odbył się w Puławach w sierpniu 2011 roku, a wśród zaproszonych gości pojawiła się m.in. Agata Młynarska, wówczas związana z Polsatem.

 

6/9
Suknia ślubna Sary Boruc

 

Sara Boruc wzięła ślub na Mykonos w 2014 roku. Suknia żony Artura Boruca była nadzwyczaj niespotykana, bowiem Sara była ubrana w sweterek odsłaniający plecy i brzuch oraz rozkloszowaną spódnicę. Warto przypomnieć, że po ich rajskim ślubie w Grecji, w sieci rozpętała się prawdziwa afera w kwestii ubiory panny młodej! 

 

Zobacz: Mamy zdjęcia z wesela Boruca i Mannei. Luksus i przepych to mało powiedziane

7/9
Suknia ślubna Małgosi Rozenek

 

Jednej z najgłośniejszych ślubów ostatnich lat! Oczywiście mowa o Małgorzacie Rozenek i Radku Majdanie, którzy powiedzieli sobie tak w 2016 roku we wrześniu. Panna młoda miała na sobie suknię projektu Ewy Minge. Gwiazda TVN zrezygnowała z tradycyjnej bieli na rzecz szarości. To dość nieoczywisty wybór!

 

Mam nadzieję, że jej sukienka zaprojektowana przeze mnie i wykonana u nas, przyniesie jej dużo szczęścia. Ja myślę, że Gośka jest na tyle spektakularna i jest to, jakby nie patrzeć na to trzeci ślub, że ta suknia będzie stosunkowo prosta. Natomiast wiadomo Gośka jest gwiazdą, więc ta suknia będzie prosta w sposób gwiazdorski - mówiła nam Eva Minge

Zobacz: Oto suknia ślubna Małgorzaty Rozenek w całej okazałości! "Prosta w sposób gwiazdorski". Dobry wybór?

8/9
Suknia Iwony Pavlović

 

Iwona Pavlović wyszła za mąż za Wojciecha Oświęcimskiego we wrześniu 2009 roku w Olsztynie. Panna młoda postawiła na... czerwoną suknię! Jej kreacja odsłoniła opalone ramiona oraz dekolt. Dół był bogato zdobiony w pióra. Za kreację odpowiada również Ewa Minge! 

 

9/9
Suknia Lany Rybus

 

Jedna z najbardziej oryginalnych sukni, jaką widzieliśmy ostatnio, to kreacja Lany Rybus, żony piłkarza Macieja Rybusa, która zdecydowała się na tradycyjną, osetyjską suknię (Lana pochodzi bowiem z Rosji). Wyglądała w niej naprawdę imponująco!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Kim jest żona gwiazdy reprezentacji Macieja Rybusa? Piłkarz skrywa też pewną tajemnicę...