Agnieszka Kaczorowska w sukience w kwiaty
Instagram

Kwiaty, bufiaste rękawy i wąska talia! Agnieszka Kaczorowska zachwyciła w sukience z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska w sukience w kwiaty
Instagram

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą, ale nie zdecydowała się na dłuższy urlop macierzyński i niemal od razu wróciła do pracy. W końcu gwiazda prowadzi własną szkołę tańca, gra w "Klanie" i jest na etapie wykończenia swojego nowego domu. Aktorka coraz częściej pojawia się też na premierach i branżowych eventach. Ostatnio zachwyciła nie tylko swoją stylizacją, ale i rewelacyjną figurą. Zobaczcie, jak się prezentowała w sukience w kwiaty!

Agnieszka Kaczorowska w seksownej sukience mini!

Gwiazda na Instagramie pochwaliła się swoją najnowszą stylizacją. Agnieszka Kaczorowska w idealnie ułożonych włosach, jesiennym makijażu i sukience marki & Other Stories (to marka koncernu H&M) wyglądała rewelacyjnie. Sukienka kosztuje 359 zł i perfekcyjnie podkreśliła figurę gwiazdy - dzięki zaburzonym proporcjom - szerokie ramiona i wąski dół - sukienka sprawia, że talia wydaje się o wiele węższa niż jest w rzeczywistości! 

Trzeba przyznać, że Agnieszka Kaczorowska nie tylko szybko odzyskała sylwetkę po ciąży, ale wygląda jeszcze bardziej kobieco i zmysłowo! 

Agnieszka Kaczorowska w sukience & Other Stories.
Instagram

Pod powrocie z pracy tancerka przyznała, że się przeziębiła, ale jej mąż przejął opiekę nad córką, więc ona może odpocząć. W opisie napisała:

Mamuśka była dziś w pracy (...)A jak wróciłam i nakarmiłam, to wylądowałam pod kołdrą, bo coś się do mnie przyczepiło...🤒 Więc Tatulek dziś cały dzień gra pierwsze skrzypce...☺️ Jest najlepszym facetem pod słońcem! Serio !!

Fanki Agnieszki Kaczorowskiej życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia i podkreślają, że wygląda olśniewająco w tej sukience!

Zgadzacie się? Was też urzekła ta sukienka?

Sukienka & Other Stories 356 zł
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47