Agnieszka Kaczorowska w sukience w kwiaty
Instagram

Kwiaty, bufiaste rękawy i wąska talia! Agnieszka Kaczorowska zachwyciła w sukience z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska w sukience w kwiaty
Instagram

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą, ale nie zdecydowała się na dłuższy urlop macierzyński i niemal od razu wróciła do pracy. W końcu gwiazda prowadzi własną szkołę tańca, gra w "Klanie" i jest na etapie wykończenia swojego nowego domu. Aktorka coraz częściej pojawia się też na premierach i branżowych eventach. Ostatnio zachwyciła nie tylko swoją stylizacją, ale i rewelacyjną figurą. Zobaczcie, jak się prezentowała w sukience w kwiaty!

Agnieszka Kaczorowska w seksownej sukience mini!

Gwiazda na Instagramie pochwaliła się swoją najnowszą stylizacją. Agnieszka Kaczorowska w idealnie ułożonych włosach, jesiennym makijażu i sukience marki & Other Stories (to marka koncernu H&M) wyglądała rewelacyjnie. Sukienka kosztuje 359 zł i perfekcyjnie podkreśliła figurę gwiazdy - dzięki zaburzonym proporcjom - szerokie ramiona i wąski dół - sukienka sprawia, że talia wydaje się o wiele węższa niż jest w rzeczywistości! 

Trzeba przyznać, że Agnieszka Kaczorowska nie tylko szybko odzyskała sylwetkę po ciąży, ale wygląda jeszcze bardziej kobieco i zmysłowo! 

Agnieszka Kaczorowska w sukience & Other Stories.
Instagram

Pod powrocie z pracy tancerka przyznała, że się przeziębiła, ale jej mąż przejął opiekę nad córką, więc ona może odpocząć. W opisie napisała:

Mamuśka była dziś w pracy (...)A jak wróciłam i nakarmiłam, to wylądowałam pod kołdrą, bo coś się do mnie przyczepiło...🤒 Więc Tatulek dziś cały dzień gra pierwsze skrzypce...☺️ Jest najlepszym facetem pod słońcem! Serio !!

Fanki Agnieszki Kaczorowskiej życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia i podkreślają, że wygląda olśniewająco w tej sukience!

Zgadzacie się? Was też urzekła ta sukienka?

Sukienka & Other Stories 356 zł
Mat. prasowe

Nosisz sukienki w kwiaty? Modele w stylu Agnieszki Kaczorowskiej kupisz tutaj!

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43