Caroline Derpienski w polskim show-biznesie pojawiła się nagle. Niewiele można powiedzieć na temat jej medialnej przeszłości. "Dolarsowa" królowa chwali się dostatnim życiem i prowadzi dramy z każdym, kto zajdzie jej za skórę z Anetą Glam na czele. Po tym jak Krzysztof Stanowski zrównał Natalię Janoszek z ziemią, zapowiedział kolejny temat. Miał wziąć na tapet Caroline Derpienski. Właśnie spotkali się w Miami, a w sieci... relacjonują spotkanie.

Reklama

Krzysztof Stanowski i Caroline Derpienski w Miami

Po tym jak Natalia Janoszek wróciła do mediów po aferze, którą rozkręcił Krzysztof Stanowski, dalej brnie w swoją prawdę. Dziennikarz zapowiedział jednak, że przyjrzy się kolejnej karierze. Chodzi o Caroline Derpienski. Jedni pokochali ją za kreację, jaką stworzyła w polskich mediach i że udało jej się tak szybko zaistnieć w środowisku, inni są zażenowani i zarzucają jej kłamstwo począwszy od tego dotyczącego ilości obserwujących na Instagramie a kończąc na jej karierze w Miami i związku z tajemniczym Dżakiem.

Zapowiada się DOLLARSOWY Nowy Rok
- pisał Stanowski jeszcze niedawno.

I słowa dotrzymał.

Caroline Derpienski i Krzysztof Stanowski w Miami
Instagram @krzysztof.stanowski Instagram @krzysztof.stanowski

Zobacz także: Aneta Glam spotkała Caroline Derpienski i Dżaka na sylwestrze. Pokazała zdjęcia "latynoskiego miliardera"

Tuż po Nowym Roku wsiadł w samolot i ruszył na spotkanie z "dollarsową" królową. Krzysztof Stanowski i Caroline Derpienski spotkali się już w Miami i opublikowali wspólne zdjęcia. Pozują nie tylko przed nową furą celebrytki z jej podobiznami na drzwiach ale również relacjonują ze środka auta.

Zobacz także
Krzysztof Stanowski i Caroline Derpienski w Miami
Krzysztof Stanowski i Caroline Derpienski w Miami Instagram @krzysztof.stanowski

Zobacz także: Krzysztof Stanowski zrobi film o Derpienski! Tylko u nas komentarz modelki. Obawia się?

Derpieński zdawała się nie być przerażona wizytą Stanowskiego i nie obawia się, że zrobi w jej przypadku to samo co z Janoszek:

Ja nie zrobiłam kariery w Polsce opowiadając o tym jak wielką jestem gwiazdą za oceanem, tylko zrobiłam karierę opowiadając o dolarsach i luksusowym życiu, więc to zupełnie inny kierunek niż Natalia
- mówiła w rozmowie z Party.pl.

Krzysztof Stanowski również nie wydawał się być wrogo nastawiony do Caroline Derpienski. Już kilka miesięcy temu mówił o niej:

Robi dokładnie to samo, co ja w Indiach: trolluje. Dobrze się bawi i trolluje
- napisał na Twitterze w lipcu 2023 roku.
Reklama

Jesteście ciekawi efektów wizyty w Miami?

Caroline Derpieński
Caroline Derpieński Instagram@carolinederpienski
Krzysztof Stanowski
Fot. Piotr Grzybowski/East News PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Reklama
Reklama
Reklama