Choć rok 2023 powoli zbliża się ku końcowi, na finiszu nie brakuje zaskoczeń, przynajmniej w polskim showbiznesie. Niedawno stacja TVN ogłosiła, że w ostatnich dniach grudnia widzowie zobaczą pierwszy odcinek nowego show "Królowe przetrwania". Największym zaskoczeniem był dla wielu fakt, że na ekranie pojawi się dawno niewidziana Natalia Janoszek. A jak prezentowała się po przerwie od błysku fleszy na konferencji programu zorganizowanej przed świętami?

Reklama

Natalia Janoszek na konferencji nowego show "Królowe przetrwania"

Już pod koniec grudnia widzowie TVN7 i Player.pl będą mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek zupełnie nowego formatu zaproponowanego przez stację - show "Królowe przetrwania". Na ekranie zobaczymy wiele znanych twarzy, m.in. Anetę Glam, Martę Linkiewicz czy Natalię Janoszek. To ostatnie nazwisko z pewnością przykuwa uwagę wielu fanów, którzy doskonale pamiętają aferę z Natalią Janoszek sprzed kilku miesięcy.

Tymczasem udział gwiazdy w nowym show stał się faktem - Natalia Janoszek pojawiła się na zorganizowanej 18 grudnia w Warszawie konferencji prasowej "Królowych przetrwania". 33-latka na tę okazję wybrała biały total look, który składał się z białej minisukienki i marynarki o tym samym kolorze. Natalia Janoszek zdecydowała się również na beżową torebkę-listonoszkę oraz cieliste, klasyczne szpilki. Jak Wam się podoba w takiej odsłonie? Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

Reklama

Zobacz także: Natalia Janoszek gwiazdą nowego show TVN "Królowa przetrwania". W sieci wrze

Reklama
Reklama
Reklama