Agnieszka Woźniak-Starak ma stalkera

Kto prześladuje Agnieszkę Woźniak-Starak? Zobacz jej ostry apel do stalkera!

Agnieszka Woźniak-Starak ma stalkera

Agnieszka Woźniak-Starak ma najwyraźniej dość. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła bardzo ostry post, w którym opisuje swoje problemy ze stalkerem, który prześladuje ją w sieci i przez telefon:

Tak, do ciebie mówię trollu. Daj spokój, bo i tak niczego nie osiągniesz, a tylko zaśmiecasz mi profil. Przeproś ładnie wszystkie panie, które tu bez powodu obrażasz, pokasuj te fejkowe profile i więcej tu nie zaglądaj.  Te głuche telefony też są już nudne - pisze Agnieszka Woźniak-Starak. 

Agnieszka Woźniak-Starak ma stalkera

Gwiazda programu Azja Express apeluje do swojego prześladowcy, albo prześladowczyni:

Zamiast wydzwaniać i żyć moim życiem idź jutro na WOŚP i zrób coś dobrego dla ludzi. Tak w ramach pokuty. Dzięki! A Wam dziewczyny dziękuję za wsparcie, przykro mi, że przeze mnie też obrywacie po uszach. Mam stalkera, po prostu. A może raczej stalkerkę..?

Obserwatorzy profilu Agnieszki Woźniak-Starak nie byli zdziwieni. Na profilu Agnieszki niewybredne anonimowe komentarze pojawiają się dość często. Szczególnie po jej ubiegłorocznym ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, producentem filmowym i bardzo zamożnym człowiekiem. Dlatego fani radzą:

A nie myślałaś żeby zgłosić sprawę na Policję? Ja wiem, że oni nie wiele mogą zdziałać ale może jednak.. Bo to co czasem tutaj czytam aż mi niedobrze.

I może to jest najlepszy sposób na prześladowcę?

 

Zobacz też: Jedna z gwiazd chciała zapłacić łapówkę za udział w "Azja Express 2"! Woźniak-Starak: "Proponowali mi grube pieniądze"

 

A to cały wpis Agnieszki:

 

Agnieszka Woźniak-Starak padła ofiarą Stalkera:

Fryzury na sylwestra i karnawał w stylu gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak
Ons.pl

Ataki prawdopodobnie trwają już od dłuższego czasu:

Agnieszka Woźniak-Starak
Facebook

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51