Okładki Party - która sprzedała najwięcej? Małgorzata Rozenek na okładce Party Maja Sablewska i Edyta Górniak  na okładce Party Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce Party Okładka Party z Małgorzata Kożuchowską
Okładki Party - która sprzedała najwięcej?
1/8
Okładki Party - która sprzedała najwięcej?

Z okazji końca roku przygotowaliśmy dla Was ciekawe zestawienie - ranking okładek "Party", które sprzedały się najlepiej! To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się, która z gwiazd jest najcenniejsza i najlepiej się "sprzedaje" w dobrym tego słowa znaczeniu. Sprawdźcie, kto jest królową magazynu "Party"! Doda, Edyta Górniak, Małgorzata Rozenek, a może... Maja Sablewska? ;)

 

Zobacz także: Wybierz artystkę roku 2015! Justyna Steczkowska na drugim miejscu za... ZAGŁOSUJ

2/8
Małgorzata Rozenek na okładce Party

Miejsce 7. - Małgorzata Rozenek - sprzedaż: 251,855

 

W mediach pojawiły się plotki, że Małgorzata Rozenek musi odejść z telewizji. Tymczasem gwiazda dostała nowy program "Project Lady". O jej karierę dba Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, który zapowiedział, że będzie o nią walczył do samego końca.

3/8
Maja Sablewska i Edyta Górniak  na okładce Party

Miejsce 6 - Maja Sablewska  i Edyta Górniak - sprzedaż: 252,939

 

Najlepiej sprzedająca się okładka z Edytą Górniak! O konflikcie diwy z Mają było swego czasu bardzo głośno. Stylistka, która była menadżerką gwiazdy kilka miesięcy, oskarżyła ją o niewypłacenie pieniędzy za swoją pracę. 

Edyta postanowiła więc skierować sprawę do sądu. Nie chciała, aby Maja niszczyła jej dobre imię. Na razie nie znamy rozwiązania konfliktu gwiazd. Było jednak gorąco!

 

4/8
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce Party

Miejsce 5 - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - sprzedaż: 254,864

 

Na początku roku roku Radosław Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek. "Party" dowiedziało się o jak wyglądał ten dzień. Jako pierwsi również poinformowaliśmy o tym, że Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz są ze sobą!

5/8
Okładka Party z Małgorzata Kożuchowską
Edipresse

Miejsce 4 - Małgorzata Kożuchowska - sprzedaż: 255,681

 

Dowiedzieliśmy się również, jak wygląda dieta Małgorzaty Kożuchowskiej. W tym numerze przedstawiliśmy również pary ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Nic dziwnego, że sprzedaż wyniosła ponad ćwierć miliona!

6/8
Kamil Durczok na okładce Party

Miejsce 3 - Kamil Durczok - sprzedaż 257,005

 

Po aferze tygodnika "Wprost" z Kamilem Durczokiem w roli głównej nie mógł on się nie pojawić na okładce "Party".  Dziennikarz zniknął z telewizji, został oskarżony o mobbing. Jego kariera legła w gruzach. Na szczęście Durczok powoli staje na nogi.

7/8
Doda na okładce Party

Miejsce 2 - Doda - sprzedaż: 257,765

 

Miał być ślub! Jeszcze w sierpniu Doda wszem i wobec chwaliła się swoim szczęściem i związkiem z Emilem Haidarem. Niestety, kilka miesięcy później rozstała się z partnerem... Okładka z wokalistką sprzedała się jednak znakomicie. W tym numerze zdradziliśmy również, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka dali córce na imię... Antosia.

8/8
Małgorzata Kożuchowska na okładce Party

Miejsce 1 - Małgorzata Kożuchowska - sprzedaż: 259,325

 

Królowa jest tylko jedna i w tym roku Królową Party ogłaszamy, a właściwie Wy ogłosiłyście, Małgorzatę Kożuchowską! Wszyscy świętowaliśmy sukcesy zawodowe aktorki, a przede wszystkim główną rolę w filmie "Kochaj", na którą czekała... 7 lat! Tym sposobem Kożuchowska wróciła na szczyt. Ciekawe, czy za rok również zostanie naszą gwiazdą numer 1!