Już jest! Oto nowy spot TVN na jesień/zimę 2018! Czy zaskoczył nas? Oczywiście, że tak! Co nowego w ramówce TVN? Dwa seriale: https://party.pl/seriale/pulapka-nowy-serial-tvn-kto-wystepuje-fabula-kiedy-odcinki-god-34627-r3/"Pułapka", "Pod powierzchnią", nowy program Piotra Kraśki "Wracajcie, skąd przyszliście". Do ramówki wraca m.in. "Mam talent!" czy "Top Model". Zobaczymy też nową edycję "Masterchefa", Ślubu od pierwszego wejrzenia". TVN postawił na kolejny sezon "Diagnozy" oraz "Ameryki Express" (kontynuacja "Azja Express"), "Kuchennych Rewolucji", "Kuby Wojewódzkiego".

 

Piosenka w tle to: utwór „Więcej” autorstwa Rosalie./Stendek. Piosenka została stworzona specjalnie do spotu TVN. A szkoda, bo utwór wpadł nam tak bardzo w ucho, że z chęcią posłuchalibyśmy wersji 3-minutowej!

 

Zobaczcie nowy spot TVN. Jak wam się podoba?

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek przyćmiła inne gwiazdy na ramówce TVN? Musicie zobaczyć jej stylizację!

 

Sprawdź koniecznie: Chylińska podkreśliła swoją figurę na ramówce TVN w bardzo seksownej mini! Jak skomentował to prowadzący galę Prokop?

 

Spot został zaprezentowany na konferencji. Gwiazdy oczywiście dopisały! Kto? M.in. Agnieszka Chylińska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Martyna Wojciechowska i wiele, wiele innych.

Gwiazdy na ramówce TVN
ONS