Ogromna tragedia uczestniczki programu "Nasz nowy dom"! W miniony weekend doszło do podpalenia jej domu, który został wyremontowany przez ekipę programu telewizji Polsat w 2017 roku. Niestety dom spłonął doszczętnie, a matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową. Podpalacz został znaleziony i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Był znajomym rodziny.

Reklama

Zobacz także: Siostry przeżyły koszmar, ich dom to ruina! Naprawdę trudne zadanie dla ekipy "Nasz nowy dom"

Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów w pożarze stracili wszystko

Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową. Jak informuje "Polsat News", dom, który został wyremontowany w 2017 roku przez ekipę programu "Nasz nowy dom" został podpalony przez znajomego rodziny, który przychodził pomagać kobiecie w przydomowych pracach. Mężczyzna został już zatrzymany i usłyszał zarzuty - przyznał się do winy. Jest również wniosek o areszt dla podpalacza.

- Pani Beata to bardzo urocza i ciepła osoba, jej synowie są bardzo dobrze wychowani. Pamiętam jacy byli szczęśliwi, gdy wchodzili do nowego domu. [...] Szczęście w nieszczęściu, że nie było ich w domu w czasie pożaru. Nie rozumiem, jak można być tak podłym i podpalić komuś dom. Chciałabym, żebyśmy mogli zrobić dla tej rodziny coś jeszcze raz - cytuje słowa Katarzyny Dowbor, prowadzącej program "Nasz nowy dom", Polsat News.

O tym tragicznym wydarzeniu poinformowała również na swoim Facebooku Gmina Ciechanowiec. Burmistrz zaapelował o pomoc dla rodziny, która w pożarze straciła dosłownie wszystko.

Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar strawił w całości budynek mieszkalny rodziny zamieszkałej w Antoninie. Samotna matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową i całe wyposażenie znajdujące się we wnętrzu domu.

W 2017 roku dom został wyremontowany w ramach programu Telewizji Polsat „Nasz nowy dom”. Spłonęło wszystko, sytuacja rodziny jest bardzo trudna.

Pomoc na odbudowę domu można przekazać na specjalne konto założone przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu:

Nr 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem „ Dla Beaty”

Informacje dotyczące sytuacji rodziny i wsparcia rzeczowego można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ciechanowcu ul. Mickiewicza 1 (siedziba Urzędu Miejskiego) oraz pod nr telefonu 86 277 11 45 - czytamy na facebooku Gminy Ciechanowiec.

Trzymamy kciuki, aby Pani Beata i jej synowie, jak najszybciej mogli zamieszkać w nowym domu.

Zobacz także
Facebook/Gmina Ciechanowiec

Jak informuje "Polsat News" dom został podpalony przez znajomego pani Beaty, który przychodził pomagać kobiecie w przydomowych pracach. Przyznał się do winy.

Facebook/Gmina Ciechanowiec

Pani Beata samotnie wychowuje dwóch synów - musiała rozwieść się z mężem, ponieważ zaniedbywał ją, oraz dzieci. Mężczyzna nie opłacał rachunków za mieszkanie, nie spłacał kredytów i źle traktował najbliższych, a do tego awanturował się i często sięgał po alkohol. Życie Pani Beaty i jej dzieci odmieniła ekipa programu "Nasz nowy dom" w 2017 roku. Niestety dzisiaj rodzina znów musi stawić czoła ogromnej tragedii.

Facebook/Gmina Ciechanowiec
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama