Już jakiś czas temu Pola Wiśniewska poinformowała, że obecnie w ich życiu dużo się dzieje, ale niestety, nie są to dobre wydarzenia. Teraz pokazała wymowne zdjęcie i potwierdziła, że te trudne chwile wciąż się nie kończą. O co chodzi?

Reklama

Pola Wiśniewska walczy z chorobą

Gdy kilka miesięcy temu Pola i Michał Wiśniewscy po raz kolejny zostali rodzicami, ich życie jeszcze bardziej wywróciło się do góry nogami. Noel jest drugim owocem ich miłości, a jego starszy o zaledwie 2 lata brat Falco - pierwszym. Poza tym zarówno Michał, jak i Pola, mają dzieci z poprzednich związków. O ile jednak pociechy muzyka są już wszystkie niemal dorosłe, tak dzieci jego żony wciąż wymagają opieki, którą zresztą ona sprawuje.

Michał Wiśniewski z żoną
Michał Wiśniewski z żoną Instagram@wisniewska_pola

Zobacz także: Pola Wiśniewska zdradziła, jak jej dzieci zareagowały na Michała Wiśniewskiego

Przy takiej gromadce nie ma szans na nudę, ale ostatnio Wiśniewscy przeżywają trudne chwile. W połowie października Pola informowała, że od kilku tygodni praktycznie nie śpi, ponieważ dzieci chorują jedno za drugim.

Kolejny tydzień i kolejne dziecko chore. Oznacza to mniej więcej tyle, że od trzech tygodni niewiele śpię, w ogóle nie mam czasu dla siebie i już nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz wyszłam z domu
- napisała na Instagramie.

Gdy nieco później Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z całą rodziną, fani od razu zwrócili uwagę na Polę, po której wyraźnie było widać zmęczenie. Teraz żona lidera Ich Troje wrzuciła na InstaStory wymowną fotkę, dając do zrozumienia, że czas chorób w ich domu wcale nie przeminął. Co gorsza, pokazała dziecięcy termometr, który wskazuje prawie 40 stopni gorączki!

Zobacz także
Pola Wiśniewska walczy z chorobą dzieci
Pola Wiśniewska walczy z chorobą dzieci Instagram@wisniewska_pola
Reklama

Próbując jeszcze bardziej podkreślić, że z chorobami pociech walczy od naprawdę długiego czasu, dołączyła piosenkę, której tytuł brzmi: "Niekończąca się historia". Mamy nadzieję, że sytuacja w końcu się unormuje, a ukochana Michała Wiśniewskiego będzie mogła wreszcie odetchnąć.

Michał Wiśniewski z żoną
Michał Wiśniewski z żoną Instagram@wisniewska_pola
Michał Wiśniewski z żoną
Michał Wiśniewski z żoną Instagram@wisniewska_pola
Reklama
Reklama
Reklama