Michał Wiśniewski, jak szereg innych gwiazd, pokazał wczoraj, jak z całą rodziną wybrał się na wybory. Uwagę niektórych fanów zwróciła jednak jego małżonka, na której twarzy malował się ogromny smutek. Niedawno Pola podzieliła się też z fanami bardzo przykrą informacją.

Reklama

Michał Wiśniewski na zdjęciu z rodziną, fani patrzą na Polę

Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska powitali na świecie drugi owoc swojej miłości, choć należy pamiętać, że oboje mają jeszcze dzieci z poprzednich związków.

Instagram@m_wisniewski1972

Zobacz także: Żona Michała Wiśniewskiego nagrała, co on robi wieczorami. Niemożliwe, co słychać w tle

Ich życie zatem jeszcze bardziej obróciło się do góry nogami. Ostatnio w sieci aż zawrzało, gdy żona Michała Wiśniewskiego pokazała pozytywny test ciążowy, ale prawda okazała się nieco inna, niż początkowo niektórzy sądzili. Nie zmienia to jednak faktu, że w ich życiu teraz sporo się dzieje i dobre chwile przeplatają się z tymi gorszymi, o czym Pola mówi otwarcie.

Mimo natłoku obowiązków lider Ich Troje zagospodarował wczoraj chwilę, by stawić się na głosowaniu. Towarzyszyła mu żona i dwoje najmłodszych dzieci, a zdjęciem z tego przedsięwzięcia, podobnie jak inne gwiazdy, podzielił się na Instagramie. Niektórzy fani od razu zwrócili uwagę na smutną i wyraźnie zmęczoną Polę.

Zobacz także

Pola smutna

Pola zmęczona

Pola jest zdenerwowana na tym zdjęciu

Instagram@m_wisniewski1972

Zobacz także: Żona Michała Wiśniewskiego ujawniła, co nocą dzieje się w ich domu. Nie mają łatwo

Wyraz twarzy Poli może być związany z ostatnimi wydarzeniami, o których opowiedziała na Instagramie. Przyznała, że od trzech tygodni prawie nie śpi, a wszystko przez ciągłe choroby u dzieci.

Kolejny tydzień i kolejne dziecko chore. ???? Oznacza to mniej więcej tyle, że od trzech tygodni niewiele śpię, w ogóle nie mam czasu dla siebie i już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz wyszłam z domu

Reklama

Na szczęście żona Michała mogła liczyć na wsparcie internautów, którzy starali się pocieszyć ją dobrym słowem.

Instagram@m_wisniewski1972
Instagram@m_wisniewski1972
Reklama
Reklama
Reklama