Michał Wiśniewski poznał swoją piątą żonę kilka miesięcy po rozstaniu z Dominiką Tajner. Na Polę trafił na portalu randkowym. Para jest małżeństwem od 2020 roku i świetnie się dogaduje. Lider Ich troje i jego wybranka doczekali się też dwójki dzieci: Falco Amadeusa oraz Noëla Cloé. Pierwszy syn gwiazdora pojawił się na świecie już w styczniu 2021 roku. Drugą pociechę Pola Wiśniewska urodziła w maju 2023 roku. Ostatnio żona muzyka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, dlaczego ukrywa wizerunek swoich starszych dzieci.

Reklama

Pola Wiśniewska nie chce pokazywać starszych dzieci

Niedawno Pola Wiśniewska udzieliła wywiadu w podcaście Anny Kolasińskiej. Żona gwiazdora przyznała, że zdarzyło się jej czytać negatywne komentarze na temat starszych dzieci. Ujawniła, że jak tylko zaczęła spotykać się z Michałem Wiśniewskim, postanowiła powiedzieć o tym swojej najstarszej córce, Julii.

Zobacz także: Ciężarna Paulina Rzeźniczak pokazała kontrowersyjny kadr. Co na to ekspertka?

Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska Instagram @wisniewska_pola
Wzięłam Julę na rozmowę, bo ona jest najstarsza. Zaczęłam opowiadać, że się spotykam z Michałem Wiśniewskim. Ona nie wiedziała, kto to jest, więc pokazałam jej artykuły, puściłam piosenki i zaczęłyśmy na ten temat rozmawiać i wiesz, ona powiedziała, że przede wszystkim pragnie mojego szczęścia, bo wie, że jak ja będę szczęśliwa, to oni, dzieci w sensie, też będą szczęśliwe
— opowiedziała.

W dalszej części rozmowy Pola Wiśniewska poruszyła temat ukrywania wizerunku starszych dzieci. Żona lidera Ich troje wspomniała o hejcie w mediach społecznościowych. Przyznała, że jej córka woli pozostać osobą anonimową i dlatego nie pojawia się na publikowanych w sieci zdjęciach.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Instagram @m_wisniewski1972
Jedyne czego ona się obawiała, to tego zainteresowania, tego hejtu, że chce pozostać osobą anonimową. Podobnie jest teraz z pozostałymi dziećmi. A i tak ten wątek przewija się ciągle przez mój Instagram. Spotykam się z komentarzami: ''A dlaczego nie pokazujesz swoich starszych dzieci. Zapewne się ich wstydzisz''. Nie wstydzę się moich dzieci, staram się w ten sposób je ochronić
— wyjaśniła.

Zobacz także: Michał Wiśniewski na zdjęciu z rodziną, fani patrzą na Polę. Jeden szczegół niepokoi

Zobacz także
Reklama

Piąte małżeństwo wokalisty cieszy się sporym zainteresowaniem. Zwłaszcza że muzyk niespecjalnie ukrywa swoje życie przed mediami. Niedawno Michał Wiśniewski pokazał zdjęciem z Noëlem Cloé. Ależ ten chłopiec wyrósł.

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski Instagram @m_wisniewski1972
Reklama
Reklama
Reklama