księżna Camilla, księżniczka Eugenia Camilla Parker Bowles Książę George ma dość małej Charlotte Meghan Markle i książę Harry w Sussex
księżna Camilla, księżniczka Eugenia
East News
1/6
księżna Camilla, księżniczka Eugenia
East News

 

Ślub księżniczki Eugenii odbędzie się już jutro, czyli w piątek, 12 października. Bez wątpienia będzie to wyjątkowa uroczystość w Wielkiej Brytanii, choć można podejrzewać, że medialnym szumem nie dorówna ślubom księżnej Kate i księcia Williama czy księcia Harry'ego i Meghan Markle, choć księżniczka Eugenia robi wszystko, by była to niezapomniana ceremonia. Już teraz jednak wiadomo, że niektórzy członkowie rodziny królewskiej w ogóle nie pojawią się na ceremonii. Kto będzie, a kogo na pewno zabraknie i co jest zaplanowane na ślub księżniczki Eugenii? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Ups, księżna Kate w sukience, która wygląda jak... koc! Zaliczyła wpadkę?

2/6
Camilla Parker Bowles
ONS

 

Gdy na jaw wyszło, że księżna Camilla nie zjawi się na ślubnej ceremonii księżniczki Eugenii, natychmiast podejrzewano, że chodzi o konflikt żony księcia Karola z Sarah Ferguson, czyli mamą Eugenii, która przyjaźniła się z księżną Dianą. Nie jest tajemnicą, że panie nie darzą się więc sympatią. Teraz jednak okazuje się, że księżna Camilla zobowiązała się już wcześniej, że akurat 12 października odwiedzi jedną z brytyjskich szkół.

 

Camilla nie chciała nikogo rozczarować, ale miała wcześniejsze zobowiązania. Ojciec Eugenii i sama księżniczka próbowali skłonić ją do zmiany zdania, ale ostatecznie księżna powiedziała, że ma priorytety, których nie może zmienić - informuje "The Sun". 

 

Zobacz: Księżna Camilla nie tak wyobrażała sobie swoje urodziny... Na żonę księcia Karola wylała się fala hejtu!

3/6
East News

A czy księżna Kate i Meghan Markle zjawią się na ślubie księżniczki Eugenii? Podobno w przypadku Kate nie jest to takie pewne! Jej obecność nie została potwierdzona. Podejrzewa się, że wszystko zależy od Pippy Middleton, siostry Kate, która lada dzień może urodzić swoje pierwsze dziecko. 

 

Zobacz: Pippa Middleton rodzi! Siostra księżnej Kate trafiła do szpitala!

4/6
Książę George ma dość małej Charlotte

Nawet jeśli księżna Kate nie pojawi się na ceremnii, to będzie można podziwiać księcia George'a i księżniczkę Charlott, którzy będą drużbami!

 

Zobacz: Uwielbiasz księcia George'a i księżniczkę Charlotte? Sprawdź jak dużo o nich wiesz! To trudny QUIZ!

5/6
Meghan Markle i książę Harry w Sussex
East News

Pewne jest natomiast, że na ceremonii nie zabraknie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Para może budzić większe zainteresowanie niż sama panna młoda, a to głównie ze względu na fakt, że na ślubie pojawią się również byłe partnerki księcia Harry'ego - Cressida Bonas i Chelsy Davy. 

 

Zobacz: Od teraz będą nierozłączne! Meghan Markle i Kate Middleton będą narażone na pierwsze konflikty. Dlaczego?

6/6
Księżna Eugenia z Yorku i Jack Brooksbank
East News

Ślub Eugenii z pewnością będzie robić wrażenie - pojawi się 400 gości, a na miejscu stanie wesołe miasteczko i elektryczne samochodziki! Księżniczka Eugenia najwyraźniej chce, by jej ślub był niezapomniany! Myślicie, że to się uda?

 

Zobacz: Księżna Diana była zdruzgotana, gdy zobaczyła TO w gabinecie księcia Karola!