księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate
księżna Kate
East News
1/5
księżna Kate
East News

Księżna Kate już oficjalnie zakończyła swój urlop macierzyński kilka dnim temu i wróciła do pracy na pełnych obrotach. Najpierw księżna Kate zjawiła się na Globalnym Szczycie poświęconym zdrowiu psychicznemu, który odbył się w Londynie. Wtedy księżnej towarzyszył książę William. Z kolei dziś, 10 października, księżna sama pojawiła się w Muzeum Victoria & Albert na otwarciu Centrum Fotografii. Księżna została oprowadzona po wystawie i obejrzała kolekcje fotografii. Wystawa nie tylko została poświęcona różnym dziełom, ale także historii fotografii. Na tę okazję księżna wybrała nietypową suknię. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak wyglądała!

 

POLECAMY: Uwaga! To naprawdę TRUDNY quiz o rodzinie królewskiej! 10/12 to już mistrzostwo!

2/5
księżna Kate
Instagram

Księżna Kate zaprezentowała się w długiej sukni w kratę. I o ile nie jest tajemnicą, że krata to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu, to jednak kreacja Kate przypominała... koc! Nie pomógł pasek w talii, którym księżna podkreśliła swoją figurę, ani lekko rozkloszowany ku dołowi fason. 

 

Zobacz: Księżna Kate zmiażdżona przez znaną aktorkę. Takiej krytyki nikt się nie spodziewał! Poszło o jej wygląd po porodzie!

3/5
księżna Kate
Instagram

Kreacja księżnej Kate została zaprojektowana przez Erdem. Księżna chętnie sięga po projekty tego domu mody. Wybierała już m.in. płaszcze.

 

Zobacz: Księżna Kate po raz pierwszy po urlopie macierzyńskim! Z kim się spotkała? Zobacz!

 

księżna Kate
Instagram

4/5
księżna Kate
Instagram

Księżna Kate na razie nie zachwyca swoimi stylizacjami. Na ślubie przyjaciółki miała kreację, którą założyła w zeszłym roku w Polsce, na Globalnym Szczycie poświęconym zdrowiu psychicznemu również pokazała się w sukience sprzed roku, teraz natomiast jej look nie zwraca szczególnej uwagi.

 

Zobacz: Przyjaciółka Diany o zachowaniu mamy księżnej Kate: "To naprawdę dno"! Będzie SKANDAL w rodzinie królewskiej?

5/5
księżna Kate
Instagram

A wam się podoba najnowszy look księżnej Kate? A może jesteście zdania, że powinna zacząć inspirować się stylową Meghan Markle?

 

Zobacz: Księżna Kate zaliczyła wpadkę! Zrobiła to samo co Meghan. Mamy nagranie!

Więcej na temat Kate Middleton Księżna Kate