Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Księżna Diana została poniżona przez Karola
Newsy

Księżna Diana była zdruzgotana, gdy zobaczyła TO w gabinecie księcia Karola!

Księżna Diana była zdruzgotana, gdy zobaczyła TO w gabinecie księcia Karola!

 

Księżna Diana i książę Karol nie mogli pochwalić się udanym małżeństwem i życiem rodzinnym. Nie jest żadną tajemnicą, że para była w burzliwej relacji i prawdopodobnie nie darzyła się gorącym uczuciem. Do tej pory plotkuje się, jakoby Karol już przed ślubem z Dianą był zakochany w Camilli Parker, która była wówczas żoną innego mężczyzny. Pewnego dnia przed ślubną ceremonią Diana dokonała szokującego odkrycia!

 

Zobacz: Książę Karol przez lata zmuszał księżną Dianę do tej DZIWNEJ czynności!

 

Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się? Poznajcie niezwykłą historię ich miłości

Diana odkryła romans Karola z Camillą?

 

W książce "The Untold Story" autorstwa Penny Junor księżna Diana wyjawiła, że tuż przed ślubem z Karolem w jego gabinecie dokonała szokujące odkrycia!

 

Pewnego dnia weszłam do jego biura i natknęłam się na dostawcę paczki. Zapytałam: "O, co jest w środku?" On odpowiedział:" Och, nie powinnaś na to patrzeć."

 

POLECAMY: Wyciekły sekretne listy księcia Filipa do księżnej Diany! Ich treść jest ZASKAKUJĄCA!

 

Okazało się, że w środku jest bransoletka z wygrawerowanymi literami G i F, czyli Gladys i Fred, czyli pseudonimami, których używali Karol i Camilla, by ich romans nie wyszedł na jaw. Diana była w szoku i nie ukrywała tego faktu nawet po latach, mówiąc:

 

Byłam zdruzgotana. Powiedziała: Cóż, ma zamiar dać ją jej dziś wieczorem.

 

Dlaczego Diana wyszła za Karola, mimo zdrady? Przyznała, że była niedojrzała i nie rozumiała, co inni chcieli jej przekazać. Przypomnijmy, że Diana miała zaledwie 20 lat, gdy stanęła na ślubnym kobiercu.

 

Przeczytaj też: Przyjaciółka Diany o zachowaniu mamy księżnej Kate: "To naprawdę dno"! Będzie SKANDAL w rodzinie królewskiej?

 

Polecamy: Niebywałe! Książę Karol miał ROMANS z... siostrą księżnej Diany!

 

Księżna Diana zdecydowała się wyjść za mąż za Karola, mimo że znalazła dowody jego zdrady

księżna Diana
East News

Karol i Camilla są dziś szczęśliwym małżeństwem

Camilla Parker Bowles i książę Karol podczas oficjalnej wizyty
East News

Księżna Diana, Camilla Parker Bowles
East News
Newsy
Camilla uważała, że Diana została zamordowana?! "Bała się, że ktoś spróbuje zabić też ją"
Camilla uważała, że Diana została zamordowana?! "Bała się, że ktoś spróbuje zabić też ją"

  Informacje o śmierci księżnej Diany wstrząsnęły całym światem. Do tej pory wokół jej wypadku powstało mnóstwo teorii spiskowych, których większość zakłada, że śmierci księżnej nie była przypadkiem. Teraz okazuje się, że wierzy w to sama... księżna Camilla ! W książce "Royal Venegeance" wyszedł na jaw sekret obecnej żony księcia Karola.    Zobacz:  Camilla Bowles nienawidzi księżnej Kate?! Chciała zniszczyć jej związek z księciem Williamem!   Camilla myślała, że podzieli los Diany! Camilla i książę Karol mieli romans jeszcze za życia księżnej Diany. Nie jest tajemnicą, że księżna była chorobliwie zazdrosna o Camillę, nawet dzwoniła do niej, by dała spokój Karolowi. Diana miała świadomość tego, co dzieje się za jej plecami i oczywiste jest, że obie kobiety księcia nie darzyły się sympatią. Jednak gdy Diana zginęła tragicznie w wypadku, Camilla...zaczęła obawiać się, że podzieli jej los!    Wierzyła, że jej życie jest zagrożone, że spotka ją to, co Dianę. Przyjaciele doradzali jej, by uciekała w razie jakichkolwiek podejrzeń - można przeczytać w książce "Royal Venegeance".    Camilla była tak przerażona, że podobno bała się wychodzić z domu!  Po śmierci Diany, jej przyjaciele mówili, że Camilla była bardzo wystraszona. Nie mogła pozbyć się myśli, że pewnego dnia ktoś spróbuje zabić też ją.   A wy wierzycie, że śmierć księżnej Diany nie była przypadkiem?   Przeczytaj:  Księżna Camilla nie tak wyobrażała sobie swoje urodziny... Na żonę księcia Karola wylała się fala hejtu!   Zobacz:  Camilla Parker Bowles jest ciężko chora? Księżna pojawiła się publicznie! Jak się czuje? Nowe ZDJĘCIA   Księżna Diana zginęła w wypadku 21 lat temu Camilla Parker bała się, że podzieli los Diany!...

księżna Diana, książę Karol
East News
Newsy
Książę Karol przez lata zmuszał księżną Dianę do tej DZIWNEJ czynności!
To brzmi jak absurd!

  Nie jest tajemnicą, że małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany nie było usłane różami. Choć na początku  ich znajomości wydawało się, że połączyła ich wielka miłość, później ta relacja zamieniła się w piekło. Książę Karol ponoć zdradzał swoją żonę. Ta zaś popadła w bulimię, depresję i dokonywała samookaleczenia - również na oczach męża. Podobno książę Karol wydawał też specjalne nakazy księżnej Dianie . Jeden z nich wprawił nas w osłupienie!   Zobacz także: NIEBYWAŁE! Książę Karol miał romans z... siostrą księżnej Diany!   Podobno książę Karol miał ogromne kompleksy z powodu swojego wzrostu. Pogłębiły się one, gdy zaczął spotykać się z księżną Dianą. Lady Di była niemal jego wzrostu. Dlatego - jak donosi "The Sun" - Karol zarządził, że Diana podczas robienia im zdjęć nie może stać wyprostowana. Księżna miała się garbić lub pochylać, ewentualnie stawać na niższym stopniu schodów. Wszystko po to, aby książę Karol wydawał się być od niej wyższy i bardziej postawny.   Rozumiemy, że o szpilek też nie mogło być mowy... Wytrzymałybyście z takim facetem?   POLECAMY: Wyciekły sekretne listy księcia Filipa do księżnej Diany! Ich treść jest ZASKAKUJĄCA!   Książę Karol i księżna Diana nie tworzyli udanego związku Karol bał się, że ktoś pomyśli, że jest niższy od Diany

Szokujące doniesienia dotyczące małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola
East News
Newsy
Książę Karol został zmuszony do ślubu z księżną Dianą? Wyciekły kolejne fragmenty jego biografii
Skandal w rodzinie królewskiej!

Książę Karol zdecydował się na ślub z księżną Dianą przez presję, jaką wywierał na niego ojciec? W sieci pojawił się kolejny fragment biografii księcia Karola, z którego możemy dowiedzieć się dlaczego młody książę pomimo tego, że nie kochał swojej przyszłej małżonki postanowił zdecydować się na założenie z nią rodziny. Już 4 kwietnia na rynku wydawniczym ukaże się książka o tytule "Książę Karol: Pasje i paradoksy nieprawdopodobne" autorstwa Sally Bedell Smith.  Zobacz także:  Księżna Diana cięła się żyletkami na oczach męża?! Nowa biografia księcia Karola może wywołać skandal!   Książę Karol nie chciał ślubu z księżną Dianą   Nie jest tajemnicą, że największą miłością księcia Karola jeszcze zanim poślubił Dianę była Camilla Parker-Bowles. Młody książę Karol zdecydował się jednak poślubić księżną Dianę- dlaczego? Okazuje się, że na decyzję swojego syna wpłynął książę Filip. Po tym jak zaczęto plotkować, że książę Karol spędził dwie noce z Dianą, książę Filip miał wysłać list do syna, aby określił swoje zamiary wobec Diany, która przez niego może stracić reputację.    W latach 80-tych, ponad dekadę po rozpoczęciu rewolucji seksualnej, został przyparty do muru królewskim zwyczajem, który mówił, że musi poślubić dziewicę lub przynajmniej kobietę, która za taką uchodzi. Nie był zakochany, nie był gotowy. Założył, że ojciec go szantażuje i tak właśnie odczytał ten list. Karol powinien się albo oświadczyć, albo ją wypuścić. Decyzję miał jednak podjąć szybko . Być może zrozumiałby lepiej prawdziwe intencje ojca, gdyby on i Filip porozmawiali. Ale pisemna komunikacja była od nich wymaganą normą. Karol postanowił zinterpretować list jako oskarżycielski i nakładający na niego przymus- pisze Sally Bedell Smith.   Książę Karol uznał,...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner