Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej
Eastnews

Karolak niepewny ślubu z Kołakowską?! "Ślub się odbędzie, no mam nadzieję, że się odbędzie..." Kiedy?

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej
Eastnews

„Zaręczyny na scenie są pretensjonalne, dlatego oświadczę się za kulisami” - powiedział tuż po premierze sztuki „Słownik Ptaszków Polskich” w Teatrze Imka Tomasz Karolak. Po czym wręczył speszonej Violi Kołakowskiej kwiaty i pierścionek zaręczynowy! To były niesamowite oświadczyny, których Viola z pewnością nie zapomni nigdy! Teraz wszyscy się zastanawiają, kiedy Viola i Tomasz wezmą ślub!

Ślub się odbędzie... No, mam nadzieję, że się odbędzie - odpowiedział Karolak "Super Expressowi". Ale kiedy? To wszystko zależy od narzeczonej. Nie wiem, czy to będzie jeszcze w tym roku, czy w następnym. Wszystko w rękach Violi. Na datę uroczystości i ze wszystkimi informacjami czekam na jej decyzję. Ja się podporządkuję - zapewnił w rozmowie z "Super Expressem" Karolak.

W takim razie czekamy na odpowiedź Violi Kołakowskiej. Skoro to od niej zależy... Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się plotki, jakoby do ślubu Violi i Tomka miałoby w ogóle nie dojść!

Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały - miał wówczas powiedzieć znajomy Tomka w rozmowie z tabloidem.

Jak będzie naprawdę? Czy Tomek w końcu się odważy i do ślubu rzeczywiście dojdzie?

 

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak. Karolak oświadczył się Violi w bardzo oryginalny sposób...

Tomasz Karolak wręcza pierścionek Violi Kołakowskiej
Eastnews

 

Pasują do siebie?

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33