Siwiec i Majdan w reklamie piwa
ONS

Co za duet! Siwiec i Majdan w jednej reklamie. Znamy szczegóły

Siwiec i Majdan w reklamie piwa
ONS

Natalia Siwiec i Radosław Majdan to obecnie jedne z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Modelka występuję obecnie aż w dwóch programach: swoim reality-show "Enjoy the View" oraz w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie radzi sobie coraz lepiej. Były piłkarz ma swoje 5 minut dzięki gorącemu romansowi z Małgorzatą Rozenek, którym interesują się od kilku tygodni wszystkie media.

Zobacz: Tak zmysłowej sesji Siwiec dawno nie widzieliśmy. Gorące zdjęcia z Klimentem

Od zawsze wiadomo, że reklamodawcy biją się o najgorętsze nazwiska. Jak podają Wirtualne Media, Siwiec i Majdan wezmą udział w kampanii reklamowej piwa "Warka". Para ma wystąpić razem m.in. w spocie telewizyjnym. Radek miał już do czynienia z daną marką, gdyż występował jako juror programu "Ekipa na swoim", gdzie uczestnicy mogli wygrać możliwość prowadzenia piwiarni Warki na 5 lat. Dla piłkarza to spory sukces, zwłaszcza, że jego partnerka również została twarzą dużej kampanii reklamowej (zobacz: Znamy szczegóły dużej reklamy z Małgorzatą Rozenek)

Nie możemy doczekać się efektów i pierwszych spotów. Jesteśmy pewni, że kampania reklamowa z udziałem Natalii i Radka będzie gorąca!

Zobacz: Rozenek zaręczyła się z Majdanem? Znajomi zdradzają kulisy związku
 Siwiec trenuje do "Tańca z Gwiazdami":

Więcej na temat Natalia Siwiec Radosław Majdan
Przeładuj

"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?

zobacz 00:45