East News

Siostra Marceliny Zawadzkiej jest w ciąży! Karolina pochwaliła się już naprawdę dużym brzuszkiem!

East News

Wspaniała wiadomość obiegła media - siostra Marceliny Zawadzkiej spodziewa się dziecka! Karolina pochwaliła się pięknymi zdjęciami, na których widać już bardzo duży brzuszek! Czy prowadząca "Pytanie na śniadanie" będzie miała siostrzeńca czy też siostrzenicę? Sprawdźcie!

Zobacz także: Marcelina Zawadzka cała w lateksie! Jej czerwony garnitur to totalny hit

Flesz ewydanie

Siostra Marceliny Zawadzkiej spodziewa się dziecka!

Karolina Zawadzka za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Siostra Marceliny Zawadzkiej już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą! Karolina w grudniu ubiegłego roku wyszła za mąż za modela, Pawła Polaka i zaledwie kilka miesięcy po ślubie, para już czeka na narodziny pierwszego dziecka! Przyszła mama jest już w 30 tygodniu ciąży, także już niedługo maleństwo pojawi się na świecie.

Podobno Marcelina już nie może się doczekać, aby sprawdzić się w roli cioci. W rozmowie z Pudelkiem modelka oznajmiła, że jej siostra powita na świecie synka. 

Bardzo się cieszę, szczególnie że jesteśmy bardzo blisko ze sobą, zawsze byłyśmy zżyte. Będę rozpieszczającą bratanka ciotką i w końcu nie odległość, bo jestem też chrzestną Antosi, córki najstarszej siostry - powiedziała Marcelina Zawadzka w rozmowie z Pudelkiem. 

Oczywiście przyszłym rodzicom oraz cioci składamy serdeczne gratulacje! 

Marcelina i Karolina są ze sobą bardzo zżyte! Prowadząca "Pytanie na śniadanie" już nie może się doczekać, aż na świecie pojawi się synek jej siostry. 

East News

 

Więcej na temat Marcelina Zawadzka
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11