Dopiero co media obiegła informacja o rozstaniu Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. O przykrych doniesieniach i separacji poinformowała również sama gwiazda "Top Model". Jej siostra, Marta Krupa, zdradziła kulisy zakończenia tego związku, ale przekazała też optymistyczne informacje. Jej zdaniem, para ma szansę na to, by ostatecznie dojść do porozumienia. Zobaczcie, co zdradziła siostra Joanny Krupy.

Reklama

Siostra Joanny Krupy o jej rozwodzie z Douglasem Nunesem

Kilka dni temu światowe media poinformowały, że mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes, złożył pozew rozwodowy. Niedługo później te niepokojące doniesienia potwierdziła też druga strona: Joanna Krupa wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z Douglasem Nunesem. Dla fanów było to ogromne zaskoczenie, choć już od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że w związku polskiej gwiazdy nie dzieje się najlepiej. Sama Joanna Krupa przyznawała, że razem z mężem uczęszczają na terapię.

Nowe światło na całą sprawę rzuciła siostra Joanny Krupy - Marta Krupa, która w jednym z wywiadów wyraziła nadzieję na to, że związek Joanny Krupy da się jeszcze uratować. Wyznała, że para obecnie przebywa w separacji, a to rozwód oznacza przecież ostateczny koniec małżeństwa.

- Na razie jest separacja. To nie jest rozwód na sto procent. Dopiero jest koniec, jak jest rozwód - skomentowała Marta Krupa dla Jastrzabpost.pl.

Instagram @joannakrupa

Zobacz także: Joanna Krupa rozwodzi się z mężem. Fani martwią się o małą Ashę

Marta Krupa wyjawiła, że "ma przeczucie" dotyczące tego, że ostatecznie Joanna Krupa i Douglas Nunes zdołają odbudować swoją relację.

Zobacz także

- Mnie się wydaje, że im się udaje. Nie wiem czemu, ale mam takie uczucie - wyznała Marta Krupa.

Siostra modelki przyznała, że separacja jest potrzebna niektórym parom, by mogły od nowa się zrozumieć. Wspomniała też o córeczce byłych partnerów - fani spekulują, że córka Joanny Krupy, Asha, bardzo przeżywa rozstanie rodziców. Dla dziecka takie wydarzenia nie są wszak obojętne.

Czasami tak jest, że ludzie potrzebują separacji, żeby od nowa się dotrzeć. Oni mają małą córeczkę, więc chcą się starać. Jest separacja, ale nie ma rozwodu – kontynuowała siostra Joanny Krupy.

Instagram @joannakrupa

Siostra Joanny Krupy zapewniła, że wspiera modelkę w trudnym dla niej życiowym momencie. Nawiązała też do czasu, gdy sama przeżywała bolesne rozstanie.

- Wspieram ją. Jak czegoś potrzebuje, to jestem dla niej. Ja wiem, jak to jest, bo byłam w takiej sytuacji - dodała Marta Krupa.

Instagram @joannakrupa

Myślicie, że optymistyczne wizje Marty Krupy mają szansę się spełnić? A może rozstanie Joanny Krupy i Douglasa Nunesa jest ostateczne i wkrótce dojdzie do rozwodu? Sama modelka wspominała, że ona i Douglas Nunes "idą naprzód jako przyjaciele i nadal żyją codziennie jako rodzina dla (...) córki".

Reklama

Zobacz także: Edyta Górniak komentuje rozstanie Joanny Krupy z mężem: "To był pierwszy mężczyzna, który..."

East News
Reklama
Reklama
Reklama