Shakira po raz pierwszy zabrała głos po rozstaniu z Gerardem Pique. Po tym, jak media obiegła informacja, że po 12 latach kończą swój związek, a powodem rozstania ma być zdrada ze strony piłkarza, emocje nie stygną. Wszyscy czekają, aż któraś ze stron zabierze głos. Do tej pory pojawiały się niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Shakiry. Kolumbijska wokalistka w końcu zabrała głos, jednak nie tego spodziewali się jej fani:

Reklama

Jestem zniesmaczona, że w trudnym czasie Shakira musi... - zaczęła jedna z fanek.

Co miała na myśli? Zobaczcie!

Shakira przerywa milczenie po rozstaniu. Co opublikowała na Instagramie?

Shakira i Pique rozstali się w atmosferze skandalu aż po 12 latach związku. Shakira i Pique potwierdzili swoje rozstanie w oficjalnym oświadczeniu i poprosili o uszanowanie prywatności, z uwagi na ich dzieci. W mediach jednak nie cichną plotki na temat powodów rozstania, a jednym z nich miała być zdrada ze strony piłkarza. Z kim Gerard Pique zdradził Shakire? Spekulowano, że Gerard Pique zdradził Shakirę z matką piłkarza Barcelony, 17-letniego Pablo Martína Páeza Gaviry lub z dużo młodszą od siebie hostessą. Shakira miała wyrzucić męża z domu, a o podział majątku mają walczyć w sądzie. W mediach pojawiły się także teorie, że Shakira i Pique żyli w otwartym związku. Fani kolumbijskiej piosenkarki martwią się o jej stan zdrowia po rozstaniu z piłkarzem. Shakira trafiła do szpitala po ataku paniki, jednak jak uspokaja jej siostra - Shakira dochodzi do siebie i przebywa poza krajem.

Shakira opublikowała swój pierwszy post po rozstaniu z Gerardem Pique i pobycie w szpitalu. Jednak, to co znalazło się w jego treści nie spodobało się zmartwionym fanom.

Splash News/EAST NEWS

Zobacz także: Shakira i Gerard Pique szykują się do sądowej batalii o majątek i dzieci? Do podziału setki milionów euro

Zobacz także

Shakira mimo nieciekawej sytuacji rodzinnej i problemach związanych z rozstaniem i bolesną zdradą, wciąż musi wywiązywać się ze zobowiązań zawodowych. W związku z tym na jej Instagramie pojawiła się zapowiedź kolejnego odcinka "Dancing with Myself", gdzie zasiada w jury. Na nagraniu Shakiry nie opuszcza dobry humor:

- Jestem zniesmaczona, że w trudnym czasie Shakira musi publikować takie coś
- Shaki, wszystko w porządku? Daj nam jakiś znak ???????????????????????????? - czytamy w komentarzach.

Internauci jednak mają świadomość tego, że Shakira musi wywiązać się ze zobowiązań, a film właśnie opublikowany w sieci jest nagrany już dawno:

Kontrakt zobowiązał ją do wrzucenia tego filmu. Zawsze to robi, gdy zbliża się nowy odcinek.

Zobacz także: Oto pary z dużą różnicą wieku! Rekord to... 60 lat!

Pod nowym wpisem Shakiry pojawiło się również mnóstwo komentarzy z wyrazami wsparcia. Wielu fanów nie może się już doczekać kolejnych odcinków "Dancing with Myself", w których zobaczą Shakirę. Jednak nie zabrakło również komentarzy odnośnie Gerarda Pique:

- Jak Pique?
- Jest nikim za oszukiwanie jej
- Oszukiwanie jest złe, ok, ale każda taka akcja ma wyjaśnienie i prawdopodobnie ma swoją historię, ale ponieważ Shakira jest lubiana przez wszystkich to chcą po prostu poznać historię z jej perspektywy.

Reklama

Myślicie, że Pique i Shakira zmienią zdanie i głośno opowiedzą o powodach zakończenia z związku? A może oszczędzą sobie skandali?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama