Pary z różnicą wieku w związku - Agata i Piotr Rubikowie Pary z różnicą wieku w związku - Edyta i Cezary Pazurowie Pary z różnicą wieku w związku - Antonina Turnau i Marek Kondrat Pary z różnicą wieku w związku - Michał i Ola Żebrowscy Pary z różnicą wieku w związku - Natasza Urbańska w czerwony, garniturze i Janusz Józefowicz
Pary z różnicą wieku w związku
ONS.pl

Różnica wieku w związkach zdarza się bardzo często. Postanowiliśmy się przyjrzeć, jak to wygląda wśród polskich gwiazd! Co ciekawe, to zazwyczaj partner jest o wiele starszy od partnerki. Jednak nie zawsze! Temat ten wciąż budzi spore emocje w mediach, ale czy powinien? Poniższe pary udowadniają, że wiek w miłości nie ma żadnego znaczenia! A rekordzistów dzieliło bowiem... 60 lat! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po ślubie?! Szczegóły w nowym "Fleszu"!

1/12
Pary z różnicą wieku w związku - Agata i Piotr Rubikowie
East News

Piotr Rubik i Agata Rubik - tę parę dzieli 18 lat różnicy. W 2005 roku wzięli ślub. 50-letni muzyk jest bardzo szczęśliwy z 32-letnią żoną. Mają dwie córki - Helenę i Alicję. Dla Piotra różnica wieku nie ma znaczenia:

Nie ma reguł. Ważne, żeby być szczęśliwym. Choć rzeczywiście zauważam taką prawidłowość, że kobiety szukają stabilizacji u boku starszego od siebie partnera. U nas nie widzę żadnych problemów związanych z różnicą wieku. Może dlatego, że w głębi duszy ciągle jestem dzieckiem? - mówił jakiś czas temu. 

2/12
Pary z różnicą wieku w związku - Edyta i Cezary Pazurowie
East News

Cezary Pazura w 2009 roku ożenił się z młodszą o 26 lat Edytą Zając (obecnie Pazurą). Ma z nią troje dzieci - córki Amelię i Ritę oraz syna Antosia. Dla pary różnica wieku to żaden problem, dla popularnego aktorka to wciąż swego rodzaju wyzwanie:

Na pewno dla mężczyzny jest to rodzaj wyzwania. Osoba młodsza ma więcej siły, ma większą wydolność, jest ładniejsza - mówił.

3/12
Pary z różnicą wieku w związku - Antonina Turnau i Marek Kondrat
East News

38 lat - tyle dzieli Marka Kondrata z córką Grzegorza Turnaua, Antoniną Turnau. Para rok temu doczekała się dziecka. 

Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny - napisał Marek i Antonina w oświadczeniu.

 

4/12
Pary z różnicą wieku w związku - Michał i Ola Żebrowscy
East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy - parę dzieli aż 13 lat. To niesamowite, ale Michał zobaczył pierwszy raz w życiu Aleksandrę, gdy miał 18 lat, a ona zaledwie 5! Potem wpadli na siebie jeszcze raz - podczas zajęć języka angielskiego, a trzy lata później... byli już małżeństwem! 

5/12
Pary z różnicą wieku w związku - Natasza Urbańska w czerwony, garniturze i Janusz Józefowicz
East News

Kiedy Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza, miała 15 lat, on - 33 lat. 

Tak naprawdę, to chyba od początku się w nim podkochiwałam. Nie sądziłam jednak, że coś z tego będzie. Na początku był podziw dla wielkiego talentu

Ślub wzięli w 2008 roku, a później na świecie pojawiła się ich córka, Kalina. Para często współpracuje razem. 

6/12
Pary z różnicą wieku w związku - Beata Ścibakówna i Jan Englert
East News

Beatę Ścibakówną i Jana Englerta dzieli 25 lat. Englert był nauczycielem Ścibakównej w szkole teatralnej, już wtedy się w nim podkochiwała. Mają córkę, 19-letnią Helenę. 

Pytasz o różnicę wieku? Oczywiście, że ją czuję, na przykład kiedy Janek gra w tenisa. Zawsze go podziwiałam, że dobiegnie do każdej piłki, wygra każdy mecz. Dziś bywa z tym różnie, ale tłumacze mu: "Już nie musisz wygrywać. Nie musisz niczego udowadniać". Wciąż jednak jest ambitny. Czasem widzę, że mąż ukrywa zmęczenie. Ja bym się jeszcze gdzieś wyrwała, a on woli posiedzieć w fotelu i oglądać swój ukochany futbol. Ale w sercu ma ciągle maj - mówiła niedawno w Twoim Stylu Beata o Janie. 

7/12
Pary z różnicą wieku w związku - Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski
East News

31 lat różnicy nie przeszkadza Agnieszce Suchorze i Krzysztofowi Kowalewskiemu tworzyć zgraną parę. W 2000 roku urodziła im się Gabriela, dwa lata później sformalizowali swój związek. Co o różnicy wieku mówi 82-letni dziś aktor?

To zupełnie nie ma żadnego znaczenia. Umysłowo jest na takim poziomie, że prawdopodobnie jest starsza ode mnie

8/12
Pary z różnicą wieku w związku - Shakira i Gerard Pique
East News

Czas na pary, w których to kobieta jest starsza! Na początek Shakira i Gerard Pique! Dzieli ich dokładnie 10 lat, bowiem urodzili się tego samego dnia - 2 lutego! (Shakira w 1977 roku, Pique - w 1987 roku). Mają dwóch synów - Sashę i Milana. Na razie nie myślą o ślubie.

9/12
Pary z różnicą wieku w związku - Kasia Warnke i Piotr Stramowski
East News

W lipcu 2016 roku Kasia Warnke poślubiła młodszego o 10 lat Piotra Stramowskiego. Dla Piotrka ta różnica nigdy nie stanowiła żadnego problemu:

Nie potrafię myśleć o Kasi jak o starszej kobiecie, po prostu tego nie widzę i nie jest to kwestia moich głębokich uczuć do niej, tylko jej wrażliwości, spontaniczności i świeżości. Obserwując niektóre moje koleżanki rówieśniczki, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ich zachowanie dużo bardziej kojarzy mi się z zachowaniem „starszej pani”, a przecież one są dopiero przed trzydziestką! Jak to jest? (...) A poza tym, różnica wieku między nami nie jest raczej widoczna, więc o czym tu gadać. - mówiła w VIVIE!

 

10/12
Pary z różnicą wieku w związku - Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski
East News

Małgorzatę Kożuchowską (48) i Bartłomieja Wróblewskiego (39) dzieli 9 lat. Poznali się w nietypowych okolicznościach - na pogrzebie Jana Pawła II. W 2008 roku wzięli ślub. W 2014 roku Małgosia urodziła syna, Jana Franciszka.  

11/12
Pary z różnicą wieku w związku - Macronowie
East News

Emmanuel Macron, 43-letni prezydent Francji, w 2007 ożenił się z Brigitte Trogneux, starszą o 24 lata nauczycielką. Poznali się, kiedy on miał 15 lat, ona - 39. Na początku plotka głosiła, że Brigitte nauczała Emmanuela w szkole i tak narodził się ich romans. Jednak Pierwsza Dama Francji nie raz dementowała te informacje, twierdząc, że prezydent nigdy nie był jej uczniem. Od zawsze zachwycała się jego intelektem i mądrością

To było widać, że jest pod jego ogromnym wrażeniem. Na lekcjach nieustannie cytowała, co powiedział mądrego. A jego poezję, którą pisał w dużych ilościach, czytała na głos na forum całej klasy - mówił w jednym z wywiadów kolega Emmanuela ze szkolnych czasów. 

Rodzina młodego polityka oczywiście była przeciwna temu związkowi. Jednak Macron jest pewny swoich uczuć! 

Nie tworzymy klasycznej rodziny, ale miłość daje nam siłę - ucina krótko.

12/12
Pary z różnicą wieku w związku - Kamila i Andrzej Łapiccy
East News

60 lat - tyle dzieliło Andrzeja i Kamilę Łapickich. W 2009 roku wielki aktor, który odszedł w 2012 roku, poślubił młodszą o 60 lat teatrolog Kamilę Mścichowską. O tym małżeństwie było bardzo głośno. Łapicki żartował w wywiadach z różnicy wieku:

Jasne, że zastanawiałem się nad różnicą wieku, 60 lat to nie przelewki, to się nadaje do Księgi Guinnessa - żartował. 
 

Jego córka, Zuzanna Łapicka (zmarła w 2018 roku), tak pisała o małżeństwie taty z młodszą kobietą:

Ojciec wziął ślub z Kamilą z lęku przed starością. Chciał mieć kogoś, komu będzie mógł opowiadać swoje anegdoty, a teatrolożka wydawała się do tego idealna. Ona natomiast miała swoje plany i ambicje. Cóż, było, minęło - mówiła w Wysokich Obcasach Extra. 

Zobacz także: "On stracił dla Julki głowę" - mamy zdjęcia z randki Julii Wieniawy i Barona w Warszawie!