Marta Chodorowska opublikowała w sieci zdjęcie z planu "Rancza" i rozwiała wątpliwości dotyczące ewentualnej kontynuacji serialu. Aktorka, która przez wiele lat wcielała się w rolę Klaudii Kozioł, córki wójta, w jednym z wpisów na Instagramie wspomina pracę w hicie TVP i przyznaje, że pożegnała się już ze swoją serialową bohaterką.

Reklama

Zobaczcie, co napisała Marta Chodorowska!

Marta Chodorowska o "Ranczu"

Serial "Ranczo" przez wiele lat był jednym z największych hitow TVP. Produkcja o perypetiach Lycy Wilskiej i mieszkańców Wilkowyj przyciągał przed telewizory miliony widzów, którzy do dziś tęsknią za swoimi ulubionymi bohaterami.

Ostatni odcinek "Rancza" został wyemitowany w 2016 roku. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że powstanie filmowa wersja hitowej produkcji - niestety po śmierci Pawła Królikowskiego, czyli serialowego Kusego, reżyser "Rancza" w rozmowie z Onetem przyznał wprost, że w obecnej sytuacji nie widzi możliwości kontynuowania prac nad filmem.

Ostatnio również Marta Chodorowska w swoim wpisie na Instagramie potwierdziła, że pożegnała się już z rolą Klaudii.

Zobacz także

(...) Ten czas już nie wróci. „Ranczo” nie wróci a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. I choć patrzę na to zdjęcię i ciepło robi mi się w sercu to cieszę się na nowe wyzwania i czekam na nowe role. Z Klaudią już się pożegnałam. Szaleje w Wilkowyjach, jako Wójtowa zapewne. Nie wracam już do niej - napisała aktorka.

Jak na wpis Marty Chodorowskiej zareagowali internauci? Fani wspominają serial "Ranczo" i wciąz zadają pytanie, czy jest szansa, że serial będzie kontynuowany. Aktorka odpowiedziała!

- Ranczo, serialowa perełka pod każdym względem. A Klaudia to ptak mieniący różnymi kolorami. Mistrzostwo Pani Marto ????
- Uwielbiam ten serial... Oglądam niemal co wieczór.... A Klaudia... Ech, to jest CHARAKTER! Wielkie gratulacje, że udało się Pani stworzyć tak barwna, przekonującą, mocną postać! Coś wspaniałego... Trzeba mieć po prostu talent... ????????????
- Dlaczego nie wróci ?- pisali fani.

- bo się skończyło. Już nie kręcimy serialu od kilku lat. Nie ma już z nami autora, operatora, aktora... - odpowiedziała Marta Chodorowska.

Wy również tęsknicie za serialem "Ranczo"?

Zobacz także: Ten QUIZ z "Rancza" jest jak matura! Zdasz? Sprawdź się w najnowszym teście!

Marta Chodorowska wspomina swoją rolę w serialu "Ranczo".

Aktorka wcielała się w serialową Klaudię, córkę wójta Kozioła.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama