Widzowie serialu "Ranczo" już od dawna czekali na kontynuację losów mieszkańców wsi Wilkowyje. W czerwcu miały rozpocząć się zdjęcia do filmu, jednak po śmierci Pawła Królikowskiego, który grał postać Kusego, kontynuacja projektu stanęła pod znakiem zapytania. Reżyser filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm" podjął ostateczną decyzję. Powstanie film bez postaci Kusego?

Reklama

Powstanie film "Ranczo" po śmierci Pawła Królikowskiego?

Reżyser "Rancza" Wojciech Adamczyk powiedział wprost, że w obecnej sytuacji nie widzi możliwości kontynuowania prac nad filmem:

W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze - powiedział reżyser filmu "Ranczo Wilkowyje" Wojciech Adamczyk w rozmowie z Onetem.

Reżyser zdradził, że śmierć Pawła Królikowskiego, który zdobył serca widzów rolą Kusego, wszystko zmieniła. Okazuje się, że aktor miał być znaczącą postacią w filmie "Ranczo. Zemsta wiedźm", dlatego projekt został całkowicie zawieszony:

W scenariuszu bardzo wiele scen przeznaczonych było właśnie dla Pawła. Był jednym z motorów fabuły, jego zachowanie miało — zwłaszcza w drugiej części filmu — napędzać akcję. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić go w roli Kusego. To jego rola, to on odcisnął na niej swoje piętno - wyznała Wojciech Adamczyk.

Czy to koniec planów o filmie "Ranczo"?

Plany związane z filmem "Ranczo" przestały być aktualne, ale to nie oznacza, że kontynuacja nigdy nie powstanie. Reżyser zdradza, że być może kiedyś zdecyduje się na inny projekt, bo zdaje sobie sprawę, że widzowie nadal czekają na "Ranczo":

Nigdy się nie mówi nigdy. Być może kiedyś jeszcze jakiś projekt związany z "Ranczem" się pojawi. Tego nie wiem. Widzowie bardzo na to czekają. My też chcielibyśmy spotkać się w naszej ranczowskiej rodzinie, ale to musi być zupełnie inny projekt, coś nowego. W tej chwili jesteśmy myślami z rodziną Pawła i wspominamy wspaniałe chwile na planie serialu i filmu. Naprawdę nikt z nas — ani producenci, ani ja, ani nikt z ekipy — nie myśli o jakiejś kontynuacji - powiedział dla Onetu reżyser "Rancza".

Wyobrażacie sobie film "Ranczo" bez postaci Kusego?

Paweł Królikowski jako Kusy w Ranczu zdobył ogromną popularność!

AKPA

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama