Selena Gomez uśmiechnięta
EastNews

Tak Selena Gomez bawiła się na ślubie kuzynki! Jest wreszcie szczęśliwa? Mamy zdjęcia

Selena Gomez uśmiechnięta
EastNews

Selena Gomez została zaproszona na ślub i wesele swojej kuzynki. Było to dla niej ważne wydarzenie, bo piosenkarka została druhną honorową. Musiała wygłosić przemówienie, którego fragmenty trafiły do internetu. Czego gwiazda życzyła parze młodej? Spora część gości nie mogła oderwać od niej wzroku. Zobaczcie sami!

Selena w czarnej sukience 

Gwiazda została zaproszona przez swoją kuzynkę, Priscillę DeLeon. Selena Gomez 19 lipca towarzyszyła pannie młodej przed ołtarzem w Teksasie. Priscilla zażyczyła sobie, aby wszyscy goście przyszli ubrani na czarno! To dość nietypowy kolor jak na zabawę, ale trzeba przyznać, że wszyscy prezentowali się bardzo elegancko. 

Nauczyłaś mnie jak być silną (...). Modlę się za Was kochani cały czas - brzmiał fragment przemówienia, który Gomez przygotowała dla nowożeńców.

Nie wiadomo, z kim Selena Gomez przyszła na ślub i wesele swojej kuzynki. Najprawdopodobniej była sama. Gwiazda wciąż nie może ułożyć sobie życia po rozstaniu z Justinem Bieberem. Artyści rozstali się na początku 2018 roku. Chwilę później Kanadyjczyk ożenił się z Hailey Baldwin. Para już zdążyła wystąpić na wspólnej okładce i udzielić bardzo szczerego wywiadu magazynowi "Vogue". Mało tego, zakochani otwarcie mówią, że planują powiększyć rodzinę! Hailey nie jest jeszcze w ciąży, ale wydaje się to tylko kwestią czasu.

Zobacz także: Selena Gomez zapomniała w końcu o Justinie Bieberze? Na imprezie pojawiła się z innym facetem

Selena Gomez nie zareagowała dobrze na nowy związek ukochanego. Czy dziś wyszła już na prostą? 27-latka zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych, nagrywać nowe utwory, a także coraz częściej przychodzi na czerwone dywany. Mamy nadzieję, że w końcu i jej uda się znaleźć miłość! Może poznała kogoś na ślubie swojej kuzynki?

Zobaczcie zdjęcia z imprezy. Selena wygląda na szczęśliwą?

Piosenkarka na weselu swojej kuzynki

Selena Gomez pije alkohol
EastNews

Tak bawili się goście

Portret państwa młodych i ich gości

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

They lovin’ the crew.

Post udostępniony przez Priscilla Cosme (@pmdeleon22)

 

 

Więcej na temat Selena Gomez
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09