Mimi Faust nagrała seks taśmę
Perez TV

Mimi Faust to gwiazda amerykańskiego reality-show "Love & Hip Hop". Chcąc zwiększyć swoją popularność zdecydowała się nagrać seks taśmę ze swoim chłopakiem Nikko Smithem. Producenci programu w którym Mimi jest gwiazdą liczą na to, że skandal związany z seks materiałem przyczyni się do zwiększenia wyników oglądalności show, a z samej zainteresowane uczyni gwiazdę na poziomie Tily Tequily czy Kim Kardashian. Produkcja nosi tytuł "Mimi&Nikko: Scandal in Atlanta" i ukaże się prawdopodobnie pod koniec miesiąca.

Zobacz: Amerykańska celebrytka nagrała seks taśmę i wrzuciła zapowiedź do sieci

W przeciwieństwie do większości tego typu filmów, ten nie został nagrany spontanicznie podczas miłosnych uniesień - przeciwnie - zarówno Faust jak i Smith musieli podpisać specjalne oświadczenia w których zgadzają się na publiczne wykorzystanie nagrania z ich wizerunkami.

Czy Mimi dołączy do grona gwiazd, które zasłynęły dzięki takim nagraniom? O tym przekonamy się już wkrótce. Jedno jest pewne - taki skandal może zarówno pomóc jak i zamknąć wiele drzwi do kariery. Doskonałym przykładem jest Kim Kardashian, która zaczynała w ten sposób a skończyła na okładce "Vogue".

Zobacz: Lindsay Lohan pochwaliła się listą kochanków

Galeria zdjęć aktora porno - chłopaka George''a Michaela:

Więcej na temat Mimi Faust Nikko Smith