Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży Anna Czartoryska, Michał Niemczycki Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula Sylwia Grzeszczak, Liber
Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
wedding.pl
1/8
Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
wedding.pl

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik wzięli ślub w sobotę, 29 lipca. To była piękna uroczystość! Ceremonia odbyła się w plenerze, w ogrodzie Pałacu Chojnata i wyglądała jak z bajki! Dominika Gawęda zachwycała wyglądem w kreacji od Violi Piekut. Para postanowiła ukryć swój ślub w tajemnicy i nie zaprosiła na to wydarzenie fotoreporterów. Dominika i Maciej nie są jednak wyjątkiem! Zobacz w naszej galerii, kto jeszcze postąpił tak samo.

 

Zobacz: Dominika Gawęda wyszła za mąż! Znamy szczegóły sekretnego ślubu! Mamy ZDJĘCIE sukni ślubnej!

2/8
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży również postanowili zachować swój ślub w tajemnicy. „Życie na gorąco” informowało, że ceremonia odbyła się 17 lipca 2015 roku w Rzymie w gronie najbliższych osób. 

 

Polecamy: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

3/8
Anna Czartoryska, Michał Niemczycki
ONS.pl

Podobne podejście do ślubu mieli Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Parze udało się utrzymać w tajemnicy miejsce i datę ceremonii. Do mediów trafiło tylko jedno zdjęcie. Ślub odbył się 1 kwietnia 2013 roku w warszawskim kościele na Bielanach. 

4/8
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Nie inaczej postąpiła Marta Żmuda Trzebiatowska ze swoim ukochanym Kamilem Kulą. Para wzięła ślub 26 września 2015 roku. Wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy przed mediami. Przez rok nawet ukrywali swój związek!

 

Zobacz: Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży! Wiemy, który to miesiąc

 

5/8
Sylwia Grzeszczak, Liber

Sylwia Grzeszczak i Liber też znajdują się na naszej liście. Para wzięła ślub 28 lipca 2014 roku. Nikt nie wiedział kiedy i gdzie miała miejsce ceremonia. 

 

28 lipca 2014 r ..S+M = <3 Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ... - napisała na Facebooku wokalistka.

6/8
Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski także wzięli ślub w tajemnicy w  5 lipca 2008 roku. 

 

Zobacz: „Wcale nie chciałam zostać aktorką”. Małgorzata Socha kończy 37 lat! Zobacz ekskluzywną sesję VIVY!

7/8
Marina, Wojciech Szczęsny

Nawet Marina i Wojciech Szczęsny wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Para pobrała się w Grecji. 

 

Zobacz: Poruszające wyznanie MaRiny Łuczenko-Szczęsnej w pierwszą rocznicę ślubu: "Żona najwspanialszego człowieka na tej ziemi"

8/8
Sara Boruc i Artur Boruc

Sara i Artur Boruc także wzięli sekretny ślub. Ceremonia odbyła się w 2014 roku na greckiej wyspie Mykanos. Informacje o ceremonii trafiły do mediów dopiero dzień po uroczystości, gdy para pokazała fotografie na Instagramie.