Choć ciężko w to uwierzyć, od premiery hitu "Naucz mnie" ("Jutro znowu gonić, biec, latać ponad! Ile sił mam, krzyczę, "To ja!") mija już... 8 lat. Sarsa w 2015 roku wspięła się na muzyczny szczyt - otrzymała lawinę nagród (z "Eska Music Awards" czy "SuperJedynką" na czele), występowała na każdym możliwym festiwalu. I choć w 2022 roku wydała nowy album "Runostany", nie odniósł on już tak wielkiego komercyjnego sukcesu. Jak teraz wygląda i czym zajmuje się Sarsa? Zobaczcie!

Reklama

Sarsa wraca! Tak dziś wygląda znana wokalistka

Jeśli ktoś myślał, że Sarsa zrezygnowała z kariery muzycznej, jest w dużym błędzie. Co prawda w radiach nie słyszmy jej nowych piosenek, wokalistka, która swoją karierę zaczynała w "The Voice of Poland" wciąż nagrywa. W 2022 roku gwiazda wydała album "Runostany", który spotkał się z ciepłym przyjęciem wiernych fanów oraz krytyków. Za klika dni swoją premierę będzie mieć zaś utwór „Balet” nagrany w duecie z raperem „Zdechły Osa”. Sarsa od jakiegoś czas zapowiada singiel na swoich social mediach, głównie na Instagramie. Tak dziś wygląda popularna artystka!

Zobacz także: Sanah, Cleo, Kayah, Sarsa... Jak naprawdę nazywają się polskie wokalistki?

Instagram/@sarsa_markiewicz

Sarsa, będąc u szczytu popularności, intrygowała fanów swoim wizerunkiem, a najbardziej charakterystycznym elementem były oczywiście słynne rogi. Wokalistka niemal zawsze miała włosy upięte właśnie w ten sposób. Sporo jej fanek inspirowało się fryzurą gwiazdy!

Zobacz także: Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki świętują 19. urodziny syna, Piotra [ZDJĘCIA]

Zobacz także
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
JACEK DOMINSKI/REPORTER

Dziś Sarsa, jak zobaczycie poniżej, wygląda nieco inaczej - w oczy rzuca się przede wszystkim jej bardzo jasna grzywka. Poznalibyście ją?

Reklama

Warto przypomnieć, że Sarsa w 2021 roku została mamą - na świecie pojawił się jej synek, Leonard. Jego ojcem jest partner gwiazdy, muzyk Paweł Smakulski.

Instagram/@sarsa_markiewicz
Reklama
Reklama
Reklama