Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki, choć od lat nie są już małżeństwem, mają wspólny powód do świętowania - ich syn skończył 19 lat! Z tej okazji zarówno piosenkarka, jak i prezenter TVP złożyli Piotrowi wyjątkowe życzenia urodzinowe za pośrednictwem Instagrama. Jak dziś wygląda nastolatek?

Reklama

Jestem z Ciebie dumny! - pisze Nowicki

Zobaczcie sami.

Syn Mlynkovej i Nowickiego ma już 19 lat

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki byli małżeństwem w latach 2003-2012. Od czasu rozwodu minęło już ponad 10 lat, byli partnerzy mają ze sobą dobre relacje. Jakiś czas temu gwiazdor "Pytania na śniadanie" został zapytany o byłą żonę:

"Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu" - powiedział w programie „Taki jak ty” Łukasz.

W 2004 roku doczekali się syna, Piotra. Dziś chłopak świętuje 19. urodziny! Jeszcze jakiś czas temu Halina pokazała fotkę z synem sprzed lat, nie mogąc uwierzyć, że czas tak szybko leci:

Dostałam to zdjęcie kilka dni temu od naszej kochanej cioci Krysi, która wiele lat opiekowała się Piotrkiem. Zdjęcie zrobiła 10 lat temu… łał…czas leci… 23.1.Piotrek skończy 19 lat… - napisała wówczas wokalistka.

Instagram/@halinamlynkova

Z okazji urodzin syna Halina dodała kolejny post z Piotrkiem w roli głównej. Artystka wybrała zdjęcie, na którym nie widać twarzy nastolatka, pisząc tylko: 19❤️ Happy B my love! Znacznie więcej pokazał jej były mąż, Łukasz Nowicki.

Zobacz także

Łukasz Nowicki pokazał serię fotek z 19-letnim Piotrem, specjalnym tortem dla syna, dodał również wzruszające życzenia:

Mój Syn …Piotrek kończy dziś 19 lat….Ostatnie „ście”. Stałeś się Synku fantastycznym , wrażliwym , młodym mężczyzną!!!. Jestem z Ciebie dumny !!!!! - pisze szczęśliwy aktor i prezenter.

Widać, że panowie mają ze sobą doskonały kontakt!

Instagram/@lukasz__nowicki

Halina Mlynkova po rozstaniu z Łukaszem Nowickim związała się z producentem muzycznym, Leszkiem Wronką. Byli małżeństwem przez pięć lat, rozwiedli się w 2020 roku. Od ponad dwóch lat jest z Marcinem Kindlą, muzykiem i producentem. 29 czerwca 2021 roku znów została mamą - na świecie pojawił się synek pary, Leon.

Instagram @halinamlynkova

Łukasz Nowicki od 2016 roku jest mężem Olgi Paszkowskiej - ich sekretny ślub odbył się na Bali. W 2018 roku zostali rodzicami córeczki, Józefiny.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama