Party Stories
Sara Mannei o pieniądzach i pracy
ONS
Newsy

Mannei znowu prowokuje: Praca na etacie nie daje satysfakcji. Nie muszę imać się prac, które...

Sara szczerze o swojej życiowej filozofii

Sara Mannei na starcie swojej medialnej kariery zaliczyła kilka niefortunnych wypowiedzi, które odbiły się szerokim echem i raczej nie zyskała dzięki nim zbyt wielu fanów. Sprawa zawsze rozbijała się o jej stosunek do pieniędzy i słynne już zdanie, że "900 zł to mało pieniążków na zakupy". Ostatnio jednak nieco ociepliła wizerunek, a wszystko to dzięki wizycie w show Kuby Wojewódzkiego. Przypomnijmy: Mannei zyskała aprobatę Korwin? Tego się nie spodziewaliśmy

Teraz celebrytka udzieliła kolejnego wywiadu, którego wydźwięk może nie przypaść do gustu "zwykłemu" Kowalskiemu. Sara rozprawia w nim bowiem o swoim spojrzeniu na pracę. W rozmowie z "Gwiazdami" Mannei przyznaje, że nie musi iść do pracy, która jej nie interesuje i nic nie daje. Dodaje też, że jej zdaniem praca wykonywana na etat jest raczej mało interesująca i ciężko czerpać z niej satysfakcję. Nie ukrywa jednak, iż pieniądze są dla mnie ważne.
 

Nie muszę się imać prac, które mnie nie interesują, nie kręcą, poświęcać się dla rzeczy, które nic mi w życiu nie dają. Pieniądze są ważne, ale trzeba też czerpać z pracy przyjemność i satysfakcję. Z mojego punktu widzenia praca na etacie często takiej satysfakcji nie daje - komentuje Sara dla tygodnika "Gwiazdy".


Można tylko pozazdrościć takiego komfortu. Znów oberwie za swój "punkt widzenia"?

Zobacz: Marina i Mannei szaleją na zakupach w Londynie. W oko wpadł im ten sam ciuch

 

Sara Mannei i Marina na Stadionie Narodowym:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mannei zaatakowana na Instagramie
ONS
Newsy
Fanka zaatakowała Mannei na Instagramie. Do akcji brutalnie wkroczył Boruc
Zrobiło się naprawdę gorąco

Sara Mannei nie przestaje wzbudzać ogromnych emocji. Wydawałoby się, że wizyta u Kuby Wojewódzkiego , po której zebrała pozytywne opinie, skutecznie ociepli jej wizerunek. Polacy jednak wciąż mają "problem" z bogatą celebrytką, która w dodatku nie ma problemu z tym, aby mówić głośno o pieniądzach czy swoim stosunku do pracy. Za granicą takie wyznania są normalnością, w Polsce wciąż biją po oczach. Przypomnijmy: "Praca na etacie nie daje satysfakcji. Nie muszę imać się prac, które..." Początkowo krytyczne opinie pod adresem Sary pojawiały się głównie w komentarzach pod artykułami na serwisach o show-biznesie, ale teraz internetowi hejterzy postanowili pójść o krok dalej. Pod zdjęciami Mannei na Instagramie regularnie pojawiają się złośliwości i krytyczne opinie, a prowadząca "Shopping Queen" często na nie odpowiada próbując nawiązać dialog i odpowiedzieć na krytykę. Tak też zdarzyło się pod ostatnim zdjęciem, gdzie jedna z internautek skrytykowała znamię na twarzy Sary i zasugerowała, że ma... zeza. Zrobiło się na tyle gorąco, że w obronie żony stanął Artur Boruc . Cała dyskusja Sary, Artura i fanki poniżej. Artur ma rację czy raczej powinien nie włączać się w internetowe przepychanki? Zobacz: Marina i Mannei szaleją na wspólnych zakupach w Londynie. W oko wpadł im ten sam ciuch Mannei i Marina na Stadionie Narodowym:

Córka Sary Mannei cierpi przez przeprowadzki
ONS
Newsy
Córka Mannei cierpi przez karierę Sary. Żona piłkarza ma do siebie żal
"Popłakała się, gdy..."

Życie Sary Mannei wydaje się być bajką. Wilka popularność, ogromne pieniądze, ułożone życie rodzinne, częste podróże. Nic bardziej mylnego. Gwiazda w wielu wywiadach powtarza, że bycie żoną piłkarza nie jest usłane różami. Przypomnijmy: Mannei znowu prowokuje: Praca na etacie nie daje satysfakcji. Nie muszę imać się prac, które... Sara i Artur ze względów zawodowych często muszą zmieniać miejsce zamieszkania. Najbardziej cierpią na tym ich dzieci, które nie są do tego przyzwyczajone. Szczególnie trudne jest dla córki Sary, Oliwii, która nie ma szansy na rozwijanie przyjaźni w szkołach, w których się uczy, ponieważ często je zmienia: Łatwiej mogłabym się odnaleźć, gdyby nie było dzieci. Moja starsza córka Oliwia chodzi już do szkoły, zawiera znajomości, ma przyjaciółki. Kiedy ostatnio mieliśmy się przeprowadzać, popłakała się, nie chciała po raz piąty zmieniać szkoły. Gdy mieszkaliśmy we Włoszech, zmierzyła się z barierą językową. Nie było szkoły anglojęzycznej i musiała iść do włoskiej. - mówi Sara "Gwiazdom" Dla dzieci powinni zrezygnować z karier? Zobacz: Mannei pochwaliła się zawartością swojej torebki. Brakuje podstawowej rzeczy Sara Mannei z siostrą na konferencji:  

Sara Mannei o rozstaniach z Arturem Borucem
ONS
Newsy
Życie Mannei nie jest idealne. Opowiedziała o trudach bycia żoną piłkarza
Co znosi najgorzej?

Sara Mannei ostatnio podpadła internautom i innym gwiazdom swoimi głośnymi wypowiedziami na temat luksusowego życia i zakupów, na które wydaje prawdziwy majątek. Blogerka nie przejmuje się jednak opinią innych. Szczerze przyznaje, że często ubiera się za pieniądze męża, Artura Boruca . Przypomnijmy: Mannei kpi z polskich gwiazd u Kuby: Ja się ubieram za pieniądze męża, a oni... Dziś w programie "Na językach" Agnieszka Szulim i stali komentatorzy poruszyli temat polskich WAGs - partnerek i żon piłkarzy. Okazuje się, że życie Sary u boku sportowca nie jest takie piękne jak się wszystkim wydaje. Sara najbardziej narzeka na samotność. Długie rozstania z Borucem zupełnie jej nie służą: Ciężko być taką żoną ze względu na częste rozstania. Często zostaję sama w domu, a jak mieszkasz za granicą, nie masz rodziny pod ręką, nie masz przyjaciół. Ciężko nawiązać więź z kimś w tak krótkim czasie. - mówiła Mannei Jak widać, nawet życie Sary to nie bajka. Zobacz:  Polskie WAGs: Marina i Sara Mannei jak najlepsze przyjaciółki na meczu   Sara Mannei z siostrą na konferencji:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner