Monika Olejnik, Leszek Stanek, Robert Biedroń, Paulina Młynarska
ONS
1/10
Monika Olejnik, Leszek Stanek, Robert Biedroń, Paulina Młynarska
ONS

Gwiazdy śmieją się z San Escobaru. Zabawne wpisy zamieścili na swoich profilach m.in. Monika, Olejnik Leszek Stanek czy Paulina Młynarska. Wszyscy zgodnie żartują z wpadki ministra Waszczykowskiego. Fala memów i żartobliwych postów zalała internet. A niektóre gwiazdy nawet... pozdrawiają z nieistniejącego państwa. ;)

 

Zobacz też: Po wpadce ministra Waszczykowskiego - Nowy kraj, San Escobar święci triumfy w sieci

 

San Escobar - o co chodzi?

 

A wszystko za sprawą wpadki ministra Witolda Waszczykowskiego, który w jednej ze swoim publicznych wypowiedzi przekonywał, że nawiązał stosunki dyplomatyczne z San Escobarem.

Mamy okazję do prawie 20 spotkań z różnymi ministrami. Z niektórymi, jak np. (krajami - przyp. red). na Karaibach po raz pierwszy chyba w historii naszej dyplomacji. Na przykład z takimi krajami jak San Escobar albo Belize - powiedział Polsatowi News Witold Waszczykowski, który w Nowym Jorku zabiega o niestałe miejsce w Radzie Bezpieczeństwa ONZ dla Polski.

Problem w tym, że nie istnieje państwo o nazwie San Escobar. Wpadka ministra natychmiast stała się obiektem żartów internautów i gwiazd. Zobacz, co znane osoby piszą o San Escobarze. 

 

Polecamy: "Różnią nas tylko dwie litery" - najlepsze MEMY z Dodą i Andrzejem Dudą. Niektóre bawią do łez!

2/10
Paulina Młynarska żartuje z San Escobaru
Facebook

Dziś o 16h w Warszawie nagrywam pieśń " San Escobar". Potrzebna kamera i człowiek do making offa i teledysku. Kto może i pomoże? - napisała Paulina Młynarska.

3/10
Robert Biedroń żartuje z San Escobaru
Facebook

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków z San Escobar! Trzymajcie się mocno bo negocjujemy ostro! - żartuje Robert Biedoń na swoim Facebooku.

4/10
Leszek Stanek żartuje z San Escobaru
Facebook

Wraz z Panem ministrem pozdrawiamy z SAN ESCOBAR! Jest ciepło i przyjacielsko:) - napisał Leszek Stanek, który właśnie wypoczywa w Maroku.

5/10
Monika Olejnik żartuje z San Escobaru
Facebook

W poszukiwaniu San Escobar - szuka Monika Olejnik.

6/10
San Escobar - zabawne memy
7/10
San Escobar - zabawne memy
8/10
Wpadka Waszczykowskiego z San Escobarem
9/10
O co chodzi z San Escobar?
10/10
O co chodzi z San Escobar?