Samojebka Oscary 2014. Słit fotka Oscary 2014. Samojebka Ellen Oscary 2014. Słit focia Ellen 2014
Facebook
Newsy

Nokia atakuje Ellen i gwiazdy za samojebkę na Oscarach

Markę zabolała reklama konkurencji?

Wczorajsza "samojebka" wykonana podczas gali wręczenia Oscarów pobiła rekord twittera - jeszcze przed oficjalnym zakończeniem ceremonii retweetowano ją 2 miliony razy. Rekordowa zdjęcie to pomysł Ellen DeGeneres prowadzącej Oscary. "Spontanicznie" podchodziła do gwiazd i wykonywała sobie z nimi zdjęcia. Na jednej tylko fotce udało się zmieścić największe gwiazdy światowego kina - Meryl Streep, Angeline Jolie (trochę uciętą, co prawda ;)), Julie Roberts, Brada Pitta czy Jennifer Lawrence.

Zobacz: "Sweet fotka" z Oscarów bije rekord popularności

Wygląda jednak na to, że nie był to spontaniczny pomysł prowadzącej, a sprytnie zagrana kampania margetingowa Samsunga. Producent rozdał gwiazdom najnowszy model swojego telefonu, a one w zamian miały wrzucać zrobione nim zdjęcia.

Działania firmy szybko skomentowała konkurencja, która dopatrzyła się dość niewyraźnego zdjęcia Ellen zrobionego reklamowanym telefonem. Marka próbowała także doszukać się wad w głośnej fotce.

Pozbądźmy się rozmazanych zdjęć Ellen!


Na szczęście dla Samsunga, najważniejsze zdjęcie wieczoru wyszło idealne. Sprytna reklama?

Zobacz: Zjawiskowe gwiazdy na rozdaniu Oscarów


Samojebka Oscary 2014. Słit fotka Oscary 2014. Samojebka Ellen Oscary 2014. Słit focia Ellen 2014


Zdjęcia zza kulis gali Oscarowej:

Sweet fotka na Oscarach 2014
Facebook
Newsy
Do samojebki z gwiazdami była jeszcze jedna chętna. Nie zmieściła się w kadrze
Która gwiazda kina miała pecha?

Wczorajsza gala rozdania Oscarów obfitowała w kilka niezapomnianych momentów, które z pewnością przejdą do historii i jeszcze długo będziemy je wspominać z uśmiechem na twarzy. Jednym z nich była słynna już "sweet fotka" największych hollywoodzkich gwiazd, która pobiła wszystkie możliwe rekordy oglądalności. Przypomnijmy: Plejada gwiazd robi sobie "sweet fotkę" na gali Oscarów (WIDEO) Do wspólnego zdjęcia pozowali m.in. Angelina Jolie , Meryl Streep , Ellen DeGeneres , Brad Pitt czy Jared Leto . Okazuje się, że chętnych było więcej, ale... nie dla wszystkich wystarczyło miejsca. Na jednym ze zdjęć internauci wypatrzyli nieporadną Lizę Minnelli , która również próbowała się załapać do zdjęcia. Mając zaledwie nieco ponad 160 cm wzrostu nie miała szans w starciu z hollywoodzkimi przystojniakami, którzy ją po prostu zasłonili . Musimy przyznać, że z tej perspektywy wygląda to komicznie. Kogo jeszcze waszym zdaniem brakuje na "najlepszej sweet fotce ever"? Zobacz: Bezcenny moment na Oscarach: Julia Roberts, Meryl Streep i inne sławy jedzą pizzę Gwiazdy na gali Oscarów 2014:

Samojebka tancerzy z Tańca z gwiazdami
facebook
Newsy
Przystojniacy z "TzG" parodiują samojebkę z Oscarów. A w tle widać...
Wyszło jeszcze zabawniej?

Zdjęcie wykonane podczas wczorajszej gali wręczenia Oscarów bije wszelkie możliwe rekordy. Na jednej fotce znalazły się największe gwiazdy światowego kina - Meryl Streep, Angelina Jolie (a raczej jej fragment :)), Julia Roberts, Brad Pitt czy Jennifer Lawrence . W ciągu kilkudziesięciu minut zostało udostępnione ponad 2 miliony razy na samym tylko twitterze. Zobacz: Plejada gwiazd na "sweet fotce" Aktorom pozazdrościli polscy tancerze biorący udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Po treningu wykonali tzw. samojebkę przypominającą tę z Oscarów. Przy zdjęciu znalazł się podpis: Nie tylko Bradley Cooper umie robić takie zdjęcia Na fotce z sali treningowej widać: Izabelę Janachowską, Jana Klimenta, Kamilę Kajak, Tomasza Barańskiego, Janje Lesar, Krzysztofa Hulboja, Ninę Tyrkę i Andreja Mosejcuka. Czyje zdjęcie bardziej przypadło wam do gustu? My czekamy na taką fotkę uczestników :)  Zobacz: Do rekordowego zdjęcia była jeszcze jedna chętna. Nie zmieściła się w kadrze   Gwiazdy na ceremonii rozdania Oscarów:

Pizza na Oscarach
YouTube
Newsy
Bezcenny moment na Oscarach: Julia Roberts, Meryl Streep i inne sławy jedzą pizzę [WIDEO]
Kto skusił się na smaczny prezent?

Jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznej gali Oscarów mogliśmy być pewni, że podczas ceremonii nie zabraknie niezapomnianych momentów. Gospodyni wieczoru w osobie Ellen DeGeneres zapewniła multum atrakcji i sypała żartami jak z rękawa. Nie obyło się też bez wyreżyserowanych przez gwiazdę niespodzianek. W pewnym momencie na scenie "przypadkowo" pojawił się... dostawca pizzy. Ellen szybko pobiegła z nim do publiczności i rozdawała pizzę m.in. Meryl Streep , Julii Roberts , Bradowi Pittowi czy Jaredowi Leto . Niektórzy nawet się skusili i rzeczywiście ją jedli! Zobacz: Nowy hit internetu: Plejada gwiazd robi sobie "sweet fotkę" na gali Oscarów Tak wyglądała wizyta dostawcy pizzy na Oscarach 2014: Gwiazdy przybywają na czerwony dywan gali Oscarów 2014:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner