ONS
Newsy

Sablewska zemści się w finale?

Podobno chce dopiec Wojewódzkiemu
Trudno nie zauważyć narastającego konfliktu pomiędzy jurorami X-Factor. Kuba Wojewódzki, kiedy ma tylko do tego okazję próbuje dokuczyć Mai Sablewskiej.

 – Nikt się tego nie spodziewał, bo oni na początku mieli dla siebie sporo szacunku i chyba nawet się lubili
– wyznała "Faktowi" osoba związana z programem. – Ale złe emocje między Kubą i Majką narastały z każdym odcinkiem. On był mocno zdziwiony tym, że choć zwykle udaje mu się dominować nad współpracownikami, to ona nie chce się podporządkować i robi swoje show .

W półfinałowym odcinku Wojewódzki i Mozil "olali" Sablewską całkowicie. Kiedy Mozil postawił na podopiecznego Wojewódzkiego nikt nie zapytał nawet Majki o zdanie. Widać było na jej twarzy jak bardzo ją to zirytowało. Według źródła "Faktu" Majka w finale planuje odegrać się na swoich kolegach z jurorskiej ławki.

 – Majka w finale zrobi piekło. Ona będzie tylko czekała na moment, żeby powiedzieć, co myśli o Kubie. I teraz jeszcze podpadł jej Czesiek, bo nie spodziewała się po nim, że tak ostentacyjnie wyrzuci z programu panią Małgosię...

Zdaje się zatem, że będziemy świadkami podwójnego show. Obejrzymy nie tylko finał wielkiego muzycznego show, ale także fochy jego jurorów.

pijavka
ONS
Newsy
To on będzie jurorem X Factor!
Poznajecie go? Czy porzuci dotychczasową pracę?

Już tylko dwa miejsca zostały w fotelach jurorów najdroższego show w historii polskiej telewizji. W sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN "widzowie poznali oficjalnie pierwszego jurora muzycznego widowiska. To prawdziwa niespodzianka, bo chyba nikt nie przypuszczał, że zostanie nim utalentowany duński wokalista Czesław Mozi l, występujący pod pseudonimem Czesław Śpiewa. Artysta jest pierwszym i potwierdzonym jurorem "X Factor". Kolejną niespodzianką, którą przygotował Edward Miszczak dla widzów stacji jest prowadzący program. Na tę posadę może liczyć znany z porannego pasma TVN 24 Jarosław Kuźniar . Znany z niekonwencjonalnego jak na ten kanał stylu prowadzenia dziennikarz teraz będzie miał okazję sam zostać gwiazdą widowiska. Nieoficjalnie mówi się, że drugim jurorem ma zostać Kuba Wojewódzki. Kto jeszcze? Tego nie wiadomo, ale lista chętnych na posadę jest długa. Najprawdopodobniej będzie to Edyta Górniak lub jej managerką Maja Sablewska . Choć obie panie ponoć nie potrafią się w tej sprawie dogadać. Czy szykuje się najgłośniejsze rozstanie w tym roku?

ONS
Newsy
TVN sypnął kasą! Kto zarobi najwięcej w X Factor?
Wojewódzki może już nic nie robić.

Początki bywają trudne i bolesne. Ale jak donosi "Fakt" managerka Edyty Górniak nie pogardziła stawką, którą zaproponował jej TVN za udział w jury "X Factor". Maja Sablewska według tabloidu zarobi najmniej z trójki jurorów. Za jeden odcinek dostanie zaledwie 10 tysięcy złotych. O 10 tysięcy więcej otrzyma do ręki Czesław Mozil , który również debiutuje jako celebryta w muzycznym widowisku. Najwięcej zaś kasy dostanie Kuba Wojewódzki, bo aż 40 tysięcy złotych za jeden odcinek "X Factor". Spekulacje o zarobkach gwiazd zawsze wywoływały kontrowersje wśród widzów, ale to właśnie dzięki jurorom, a nie uczestnikom widzowie w każdy weekend zasiadają przed telewizorami. Łatwo się domyśleć, że najlepiej na całym show wypadnie jak zwykle Kuba Wojewódzki. Gwiazdor na wiosnę poprowadzi dodatkowo swój autorki program, a jesienią zasiądzie w kolejnej edycji "Mam Talent". Jak udało nam się ustalić za każdy odcinek "Kuba Wojewódzki Show" dziennikarz dostaje 70 tysięcy złotych. To spora kwota jak na polskie warunki. Nic dziwnego, że Kuba kupuje sportowe bryki i uchodzi za jednego z najbogatszych celebrytów. tr

Marianna Schreiber w show Kuby Wojewódzkiego
Piotr Molecki/East News/Mat. prasowe TVN
TV-Show
Odmieniona Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego! Żona ministra przeszła sporą metamorfozę
Kuba Wojewódzki zdradził właśnie, kto zasiądzie na kanapie w najnowszym odcinku jego show. Wśród zaproszonych -uczestniczka Top Model i żona ministra z rządu PiS - Marysia Schreiber!

Szykuje się emocjonujący odcinek. Kuba Wojewódzki lubi zadawać podchwytliwe pytania i nie boi się naginać granic. Tym razem w ogniu jego pytań znajdzie się jedna z nowych celebrytek, która w ostatnich tygodniach wzbudziła naprawdę wiele emocji i komentarzy. Marianna Schreiber trafiła do show-biznesu na własne życzenie, nie informując o tym męża - ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera - zgłosiła się do show w stacji TVN. I choć jej występ w Top Model zakończył się dość szybko, odważna pani ministrowa z dnia na dzień stała się osobą znaną. Jak widać na tyle, by na swoją kanapę zaprosił ją sam samozwańczy "król TVN" Kuba Wojewódzki. Gwiazdor pokazał właśnie wspólne zdjęcie z uczestnikami kolejnego programu. Poza Schreiber w show pojawi się też muzyk, Czesław Mozil. Zobacz także:   Marianna Schreiber o poronieniu i rozstaniu z politykiem PiS. "Nie miałam siły żyć" Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego Marianna Schreiber wie jak wykorzystać swoje pięć minut. Dzięki udziałowi w programie  "Top Model"  udało jej się zaistnieć, dzięki aktywności w mediach społecznościowych, gdzie nie stroni od kontrowersji - pokazując np. nagie zdjęcia - skutecznie podbija zainteresowanie swoją osobą. I dopięła swego. Ostatnio Marianna Schreiber  zadebiutowała na ściance podczas LGBT Film Festival . Teraz znów będzie o niej głośno i to bardzo, dzięki udziałowi w jednym z najpopularniejszych polskich talk-show.  Zawsze chciałem być jak @oprah ⚠️ We wtorek u mnie Wielki Powrót czyli @czeslaw.mozil.oficjalne oraz Wielki Odwrót czyli @marysiaschreiber - zaanonsował swoich gości Kuba Wojewódzki. Metamorfozy Marianny Schreiber u Kuby Wojewódzkiego To, co zwraca szczególną uwagę na zdjęciu,...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner