Sebastian Wardęga w stroju Lorda Vadera
Facebook/Eastnews

Wardęga o zatrzymaniu przez policję: "Nie mogli mnie odczepić od barierek. Poskutkowało dopiero duszenie od tyłu"

Sebastian Wardęga w stroju Lorda Vadera
Facebook/Eastnews

Sylwester Wardęga w tarapatach! Znany youtuber został zatrzymany przez policję w warszawskim metrze. Przebrany za Lorda Vadera z "Gwiezdnych wojen" trafił na komisariat, gdzie został przesłuchany. Co takiego zrobił Wardęga, że policja wyprowadziła go z wagonu? 

Sebastian Wardęga zatrzymany przez policję!

Był agresywny w stosunku do pasażerów i naszego pracownika i nie stosował się do jego poleceń - powiedziała onet.pl Anna Bartoń z Metra Warszawskiego. 

Czy rzeczywiście był agresywny w stosunku do pasażerów i pracowników metra? We wpisie na Facebooku, youtuber opisał swoją wersję:

Na metro Wawrzyszew wsiadł i podszedł do mnie pracownik służby metra mówiąc "A ty co psychicznie chory ze w takim stroju? Wysiadaj!". Zignorowałem go bo wiadomo rebelianci zawsze chcą dokuczyć imperialnym. Na drugiej stacji wsiadł kolejny pan ze służb metra i zaczęli mną szarpać. Wtedy wyciągnąłem rękę do Wapniaka i uzyłem ciemnej strony mocy tak, że mimo tego, iż Wapniak stał 5 metrów dalej to prawie gamonia "udusiłem" tj. Wapniak chwycił się za szyję... Służba metra zbystrzała i postanowiła wezwać posiłki" (...) Nie mając przy sobie miecza świetlnego zostałem szybko obezwładniony i zaprowadzony na komisariat gdzie oczywiście wydało się że Vader tylko sobie stał i szybko zostałem wypuszczony - napisał Wardęga (pisownia oryginalna).

Sylwester został szybko wypuszczony przez policję i nie postanowiono mu żadnych zarzutów. Niestety, policjanci zabronili operatorowi Wardęgi kręcić w metrze, dlatego youtuber nie ma żadnego materiału z tego zdarzenia. Wardęga ma na swoim koncie już kilka sukcesów na YT i chciałaby zrobić kolejne hitowe filmy.

Czy w tym kraju nie można już nagrywać w miejscach publicznych? Przecież gdyby operator nie nagrywał, to mogliby zeznać w pięciu co chcą. Początkowo zeznawali, że zaczepiałem ludzi... niestety z nagrań wynikło, że jedyną osobą z którą rozmawiałem w metrze był Wapniak i mój operator Marcin - napisał Sylwester.

Teraz zachęca wszystkie osoby, które były wtedy w metrze, żeby wysyłały mu filmiki. Co z tym zrobi? Z pewnością powstanie z tego kolejny hit na YouTubie.

 

ZOBACZ: Sylwester Wardęga pokazał nowy filmik. Przestraszył gwiazdora "Jurassic World" [WIDEO]

 

Sylwester Wardęga tłumaczy się z zatrzymania przez policję:

Zastanawiacie się pewnie czemu mnie zatrzymano. Historia dość zaskakująca szczególnie dla nas. Chcieliśmy zacząć nagrywa...

Posted by SA Wardęga on 15 grudnia 2015

A tak cała sytuacja wyglądała z perspektywy jednego z pasażerów: 

Taka sytuacja w metrze 󾌴󾌴 #wardega #sawardega

Posted by Mateusz Greczkowski on 14 grudnia 2015

Sylwester Wardęga zatrzymany przez policję

Sylwester Wardęga w pomarańczowej bluzie

 

Eska Music Awards 2015 - Sylwester Wardęga

Eska Music Awards 2015 - Sylwester Wardęga
ONS.pl

Więcej na temat Sebastian Wardęga
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17