Hejt na Ryszarda, czy Lesław z nim wytrzyma? Hejt na Ryszarda, czy Lesław z nim wytrzyma? Hejt na Ryszarda, czy Lesław z nim wytrzyma? Sanatorium miłości
Sanatorium miłości
screenshot/facebook
1/4
Hejt na Ryszarda, czy Lesław z nim wytrzyma?

 

Po drugim odcinku "Sanatorium miłości" w TVP 1 internauci i fani programu nie mają wątpliwości, że największym marudą w show jest jeden z Ryszardów! Jego współlokator, Lesław, podziwiany jest za cierpliwość do kolegi! Co wydarzyło się tym razem w pokoju panów? Zobaczcie sami!

 

Zobacz: "Sanatorium miłości" pobije "Rolnik szuka żony"? Zobacz opinie widzów po premierowym odcinku!

 

Ryszard już w pierwszym odcinku narzekał trochę na pokój w uzdrowisku, w którym zatrzymali się wszyscy uczestnicy programu. Najbardziej raził go mały telewizor, bo jak sam zaznaczył, w domu "ma aż 55 cali". Ale to nie wszystko! Wyraźnie widać, że Lesław, kolega z pokoju, chce nawiązać z nim przyjacielski kontakt. Ryszard jednak odrzuca wszelkie takie próby... 

 

Zobacz: Nina z "Sanatorium miłości" zdradziła nam, dlaczego jej związki nie przetrwały próby czasu! Jaką radę ma dla mężczyzn?

 

2/4
Hejt na Ryszarda, czy Lesław z nim wytrzyma?


Ryszard od początku ma jasno określone zasady użytkowania pokoju. Lesława zaskoczył tym, że nie chciałby zapraszać do siebie żadnych pań, nawet na towarzyską grę w scrabble. Uważa, że takie rzeczy można robić w świetlicy.

 

Co więcej - nie chciał nawet wznieść toastu szklanką wody (alkoholu nie pije) z Lesławem za pobyt w sanatorium. Kiedy zaś kolega z show zaproponował mu obraną mandarynkę, stwierdził, że sam... sobie obierze. Lesław był wyraźnie skonsternowany zachowaniem Ryszarda. Ale to nie wszystko!

 

Komentarze po Sanatorium Miłości

3/4
Hejt na Ryszarda, czy Lesław z nim wytrzyma?

 

Kiedy panowie ubierali się na wieczorne spotkanie z paniami, Ryszard prosił o radę Lesława w kwestii marynarki. Kiedy ten poradził mu, którą wybrać, stwierdził, że i tak sam wybierze i nie będzie nikogo słuchał. 

 

Sytuacja jest więc napięta. Fani show podziwiają Lesława za cierpliwość:

Ale pan z pokoju małego wąsacza powinien dostać jakąś nagrodę specjalną na koniec turnusu. 
Pokojową Nagrodę Nobla!!! 

Rysiek 55cali Maruda rządzi 😎 ciekawe, w którym odcinku w końcu Lesław pęknie 😎 Lesław, ale Ty masz silną psychikę 🙂

Panie Leszku wieje Pan szybko z pokoju od Ryśka. Zamęczy Pana. Rysiek z Warszawy jest okropnie marudny

4/4
Sanatorium miłości
screenshot/facebook

 

Warto dodać, że Marta Manowska, prowadząca show, na samym początku zaznaczyła, że gdyby były problemy ze współlokatorem, będzie możliwa zmiana pokoju. Czy myślisz, że Lesław w końcu się na to zdecyduje? A może zainterweniują sami producenci? W końcu program ma być o miłości, a nie o konfliktach ;) 

 

Więcej na temat Sanatorium miłości