Już w najbliższą sobotę w programie "The Voice Kids" ruszają bitwy! Młodzi wokaliści tym razem konkurują między sobą, a jurorzy będą mieli przed sobą naprawdę trudny wybór. W tegorocznej edycji pojawiło się wiele niesamowitych głosów, a rozstanie z każdym utalentowanym młodym artystą, będzie na pewno ciężkie dla jurorów.

Kto tym razem okaże się zwycięzcą i przejdzie do kolejnego etapu? 

Zobacz także: Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

W najbliższym odcinku pojawi się utwór z filmu „Miasto 44”, który wykonają młode wokalistki z grupy Dawida Kwiatkowskiego - Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Tekst piosenki oraz fenomenalne wykonanie nastolatek sprawiło, że Cleo znowu nie mogła powstrzymać łez! 

Wielkie emocje czekają nas już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. W pierwszym odcinku bitew na scenie wystąpi podzielona na tria drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Po każdym występie juror będzie musiał zadecydować, którzy uczestnicy opuszczą program.

Zobaczcie zwiastun najbliższego odcinka "The Voice Kids"! Ten występ zapewne przejdzie do historii programu. Sprawdźcie kto zrobił na jurorach tak ogromne wrażenie. 

Poprzednią edycję programu wygrała Anika Dąbrowska!

Anika Dąbrowska wystąpi na Eurowizji?
East News

Czy nowy zwycięzca programu zrobi karierę na miarę Roksany Węgiel? 

Otwarcie Eurowizja. Roksana Węgiel
EastNews