Ewelina z Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

"Rolnik szuka żony": Ewelina przedstawiła na Instagramie nową miłość! Zaskakujące zdjęcie kandydatki Macieja

Ewelina z Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Ewelina w programie "Rolnik szuka żony" 7 była kandydatką Macieja, ale jej przygoda w gospodarstwie rolnika szybko się zakończyła. Jednak uczestniczka zdobyła ogromną sympatię wśród widzów i po programie stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno zdradziła na Instastories, że być może jest zakochana, a teraz przedstawiła swoją nową miłość. Opublikowała zaskakujące zdjęcie...

Ewelina przedstawiła na Instagramie nową miłość!

Ewelina z "Rolnik szuka żony" po zakończeniu przygody w programie chętnie odpowiadała na pytania Internautów dotyczące siódmej edycji. Zdradziła, że nie ma żalu do Macieja i nadal mają ze sobą kontakt. Dodała też, że w gospodarstwie rolnika była świetna atmosfera i dziewczyny nie rywalizowały ze sobą. Teraz  Ewelina postanowiła przedstawić swoją nową miłość!

Kochani chcę Wam przedstawić moją nową miłość - napisała Ewelina na Instagramie. 

Po tej tajemniczej zapowiedzi na Instastories kandydatki Macieja pojawiło się urocze zdjęcie białego kota. Wygląda na to, że Ewelina postanowiła zaopiekować się zwierzakiem. To oznacza, że poszukiwania drugiej połowy nadal trwają! Trzeba przyznać, że uczestniczka "Rolnika" potrafi budować napięcie i zaskakiwać. 

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie...

Zobacz także: Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" 5 nazwał kandydatów Magdaleny oszustami. Wpis wywołał kontrowersje. Mateusz ostro komentuje!

Ewelina Rolnik szuka żony
Instagram

Jakiś czas temu Ewelina zdradziła, że być może jest zakochana. Dodała też, że woli koty. Teraz wszystko jest już jasne nową miłością kandydatki Macieja jest uroczy biały kotek!

Ewelina z Rolnik szuka żony jest zakochana
Instagram

 

Ewelina Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44