Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

"Rolnik szuka żony": Co dziś słychać u Marleny Bazylczuk, kandydatki Seweryna? Skandale w programie, śmierć mamy...

Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Marlena była uczestniczką 6. edycji "Rolnik szuka żony". Jej relacja z Sewerynem była jedną z najbardziej burzliwych relacji w historii programu. Zdarzało im się nie tylko kłócić ale również padały wyzwiska. Rozstanie tych uczestników odbyło się w atmosferze karczemnej awantury pełnej przykrych słów, podniesionego tonu oraz łez. 

Kilka miesięcy po zakończeniu programu Marlena poinformowała o śmierci swojej mamy. Od tamtego czasu bardzo rzadko udzielała się w mediach społecznościowych. Nie opublikowała prawie żadnego zdjęcia, na którym byłoby ją widać. Dziś postanowiła wrócić do aktywności i pokazała zdjęcie ze swoją siostrą. Jak dziś wygląda Marlena Bazylczuk? 

Zobacz także: Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Przegrała walkę z chorobą

"Rolnik szuka żony": Co słychać u Marleny Bazylczuk z 6. edycji? 

Marlena Bazylczuk dzięki swojej burzliwej relacji z Sewerynem z pewnością na stałe zapisała się w historii programu "Rolnik szuka żony". Niestety w show TVP nie udało jej się znaleźć miłości, a karczemna awantura towarzysząca rozstaniu jej i rolnika przysporzyła im w sieci sporo krytycznych komentarzy. 

Jednak niedługo po zakończeniu show, Marlena wstawiła zdjęcie na Instagramie sugerujące, że jej serce jest już zajęte. Jej nowym chłopakiem miał być finalista konkursu Mister Wielkopolski 2019, Błażej Bieganek. Jednak od momentu opublikowania wspólnej fotografii na początku lutego na Instastory, zarówno na koncie Marleny jak i Błażeja nie pojawiło się żadne wspólne zdjęcie. Trudno więc stwierdzić czy ich relacja przetrwała. 

Radość Marleny z nowego związku nie trwała jednak długo, ponieważ niecały miesiąc później poinformowała w sieci o śmierci swojej mamy. Mama Marleny od dwóch lat zmagała się z rakiem szyjki macicy. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przez ostatnie lata starała się jak mogła, aby odciążyć mamę i pomóc w domu. 

Po śmierci mamy Marlena nie była już tak aktywna w mediach jak wcześniej. Na jej Instagramowym profilu  sporadycznie pojawiały się jedynie efekty jej pracy. Marlena publikowała bukiety kwiatów, ponieważ pracuje jako florystka. Dziś postanowiła jednak powrócić do aktywności w sieci i opublikowała zdjęcie z jedną ze swoich sióstr. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy od internautów: 

- Ooo dawno Cię tu nie było, świetnie wyglądasz 🤩
- Obie wyglądacie ślicznie. A Ty wyglądasz kwitnąco Marlena ,😘😍😁
- Przepiękna jesteś
- Pani Marleno uroczo pani wygląda pozdrawiam😍

Trzeba przyznać, że Marlena niewiele się zmieniła. Dobrze jednak znowu widzieć na jej twarzy uśmiech! 

Zobacz także: Marlena z "Rolnik szuka żony" ma stalkera? W sieci pojawiły się szokujące informacje!

Marlena Bazylczuk z 6. edycji "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z siostrą. Internauci komplementują ich urodę. Są do siebie podobne? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marlena Bazylczuk (@marlena_bazylczuk)

Marlena Bazylczuk była najmłodszą uczestniczką 6. edycji "Rolnik szuka żony". Jej burzliwa relacja z Sewerynem była bardzo szeroko komentowana w sieci. 

Marlena Seweryn Rolnik szuka żony
Facebook

Na początku tego roku rodzinę Marleny z "Rolnik szuka żony" spotkała ogromna tragedia. Zmarła mama uczestniczki. Kobieta przez dwa lata zmagała się z rakiem szyjki macicy. 

Joanna Rolnik szuka żony 6 finał
screen Rolnik szuka żony

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48