Paweł i Sandra z Rolnik szuka żony
Facebook

"Rolnik szuka żony 7": Sandra, była kandydatka Pawła, wystąpiła w innym programie! Zobaczcie sami! 

Paweł i Sandra z Rolnik szuka żony
Facebook

Wiedzieliście, że była faworytka Pawła z "Rolnik szuka żony" wystąpiła również w innym programie? W którym show widzowie mogli zobaczyć Sandrę? Wiemy! Na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie na którym widać byłą już kandydatkę z Pawła z hitu Telewizyjnej Jedynki. Zobaczcie sami! 

Sandra z "Rolnik szuka żony 7" wystąpiła w innym programie 

Siódma edycja "Rolnik szuka żony" rozpoczęła się zaledwie kilka tygodni temu. W tym czasie okazało się, że całkiem sporo kandydatek rolników wystąpiło w innych produkcjach. Internauci zauważyli, że doskonale znają m.in. Katarzynę, kandydatkę Maćka - kobieta w przeszłości pojawiła się w programach w TVN Style i Polsat Cafe. Ostatnio okazało się, że również Monika, faworytka Maćka, jest łudząco podobna do kobiety, która pojawiła się w szóstej edycji "Rolnika"...

Teraz niektórzy internauci zwrócili uwagę, że także Sandra wystąpiła w innym programie telewizyjnym! Sandra początkowo była faworytką Pawła z siódmej edycji "Rolnik szuka żony", jednak już po pierwszej randce okazało się, że między rolnikiem a jego kandydatką nie zaiskrzyło. W ostatnim odcinku hitu TVP podziękował jej za udział w programie. Co ciekawe, ostatnio Sandrę mogliśmy zobaczyć również w innej produkcji! 

W sieci pojawił się krótki fragment programu "Związki z modą" w TVN Style. W ostatnim odcinku pojawiła się Sandra, która krytykowała stylizację jednej z uczestniczek. 

Zobaczcie tylko to nagranie! Jak widać Sandra zaprezentowała się w sukience w której wybrała się na pierwszą randkę z Pawłem.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" Oto QUIZ dla prawdziwych fanów! Sprawdź, jak dokładnie oglądałeś 3. odcinek

Sandra wystąpiła w programie "Związki z modą" w TVN Style.

 

Oglądaliście odcinek programu z udziałem byłej kandydatki Pawła z "Rolnik szuka żony"?

Paweł z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48