Party Stories
Maciej i Monika z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy

Jedna z kandydatek Maćka pojawiła się w 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Internauci pokazali zaskakujące zdjęcie! 

Kandydatka Maćka z Rolnik szuka żony 7 brała udział w poprzedniej edycji?!

Jedna z kandydatek Maćka z "Rolnik szuka żony" pojawiła się w poprzedniej edycji programu TVP? Zaskakujące podejrzenia internautów! Fani hitu o poszukujących miłości rolnikach opublikowali w sieci zdjęcie z planu szóstej edycji "Rolnik szuka żony" na których możemy zobaczyć kobietę, która jest łudząco podobna do Moniki, faworytki Maćka z siódmej serii show! Spójrzcie tylko na TO zdjęcie! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Monika pojawiła się już w "Rolnik szuka żony"?

Kolejny odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony" już za nami. W minioną niedzielę Magdalena, Maciej, Paweł, Józef oraz Dawid po raz pierwszy spotkali się ze swoimi kandydatkami i kandydatami. Teraz okazuje się, że sporo emocji wśród fanów programu wywołało spotkanie Maćka i Moniki- wydaje się, że to właśnie nauczycielka matematyki i chemii zrobiła na rolniku największe wrażenie. Co ciekawe, widzowie zauważyli, że Monika jest łudząco podobna do... znajomej Seweryna z szóstej edycji "Rolnik szuka żony"!

Jeden z internautów opublikował w sieci zdjęcie z poprzedniej edycji show TVP, na którym widać znajomych Seweryna.

- Tak mi się wydawało że Ją gdzieś widziałem 😄
- To co starą panną ma zostać bo Seweryn ją zna? a co on jakiś Bóg czy coś, że jak babka go zna to już faceta nie może szukać..
- Między Chwalimiem Seweryna a Zlotowem gdzie mieszka ta dziewczyna jest 27 km więc to możliwe że ona- komentują internauci na Faceboku. 

Zobaczcie zdjęcie opublikowane przez fana "Rolnik szuka żony"! Czy Monika rzeczywiście zna Seweryna z szóstej edycji hitu TVP?

Zobacz także: Maciej z „Rolnik szuka żony” najbardziej czekał na Monikę! Czy po spotkaniu ją wybierze? „Wszystko aż we mnie chodzi”

Internauci zauważyli, że Monika jest łudząco podobna do znajomej Seweryna z 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Znajomi Seweryna z Rolnik szuka żony
screen Facebook

Zauważyliście jakieś podobieństwo?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Ja Ci jeszcze wypiszę to zwolnienie :)"

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Odlicamy dni do premierowego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony" . Jak zdradziła nam prowadząca program Marta Manowska , na planie rolnikom zawsze towarzyszą wielkie emocje. I czasem jest to wielka euforia, ale często zdarzają się i łzy. Co gwiazda mówi o nagraniach do nowej edycji? Zobaczcie w naszym wideo. Przy okazji zapytaliśmy Martę Manowską o jej sposób, jak „otwiera” uczestników programu. Zobaczcie, co nam powiedziała prowadząca hit TVP.  Zobacz także:  Zapytaliśmy Martę Manowską o pierścionek na palcu i ślub! Czy gwiazda "Rolnik szuka żony" sama jest już żoną? Marta Manowska już 7. raz poprowadzi hitową produkcję TVP

Uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Macie faworyta w "Rolnik szuka żony"? Głosujcie na ulubionego rolnika najnowszej edycji show!
Premiera siódmej edycji "Rolnik szuka żony" już za nami! Jak już wiemy, w najnowszej odsłonie hitowego programu TVP miłości poszukują: Magdalena, Maciej, Paweł, Józef oraz Dawid.

Premiera siódmej edycji "Rolnik szuka żony" już za nami! Dziś kolejny odcinek. Jak już wiemy, w najnowszej odsłonie hitowego programu TVP miłości poszukują: Magdalena, Maciej, Paweł, Józef oraz Dawid. W pierwszym odcinku show rolnicy i rolniczka otrzymali listy od zainteresowanych nimi kobiet i mężczyzn. W minioną niedzielę widzowie mogli zobaczyć, jak uczestnicy siódmej edycji "Rolnik szuka żony" reagują na wiadomości i zdjęcia swoich potencjalnych kandydatek i kandydatów. Wkrótce dowiemy się, kogo zaprosili do następnego etapu programu, ale zanim to się wydarzy zapraszamy Was do głosowania w naszym plebiscycie, w któym wybieramy najfajniejszego uczestnika "Rolnik szuka żony 7"!  Czy po pierwszym odcinku macie już swojego faworyta? Komu będziecie kibicować najmocniej? Głosujcie!  Zobacz także:  W "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali już kandydatów! Kto podbił ich serca? Zobaczcie wideo

Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
"Rolnik szuka żony" 7: Maciej i Monika spotykali się przed przyjazdem na gospodarstwo? Mieszkają niedaleko siebie!

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " wzbudza ogromne emocje głównie za sprawą kilku uczestników. Chodzi oczywiście o Józefa, Mateusza i... Macieja. Okazuje się, że faworytką Macieja od momentu, kiedy przeczytał list - jest Monika. To na jej przyjazd rolnik najbardziej czekał, ale szybko okazało się, dziewczyna patrzy na pozostałe kandydatki z wyższością i niechętnie angażuje się we wspólne rozmowy. Już wcześniej czujne oko Internautów dostrzegło, że Monika jest prawdopodobnie znajomą Seweryna z szóstej edycji programu, a teraz okazuje się nauczycielka mieszka niedaleko Macieja. Na podstawie zachowania pary niektórzy Internauci uważają, że para spotykała się zanim Monika przyjechała do gospodarstwa rolnika! Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" 7 spotykali się przed przyjazdem nauczycielki na gospodarstwo? Maciej z "Rolnik szuka żony" wydaje się zauroczony Moniką. Jego zachowanie nie do końca jest pozytywnie oceniane przez widzów z racji tego, że zdaniem Internautów powinien zachować się fair w stosunku do swoich kandydatek i jeśli już jest zakochany w jednej z nich, nie powinien dawać nadziei pozostałym kobietom. To nie jedyny zarzut w stosunku do rolnika! Niektórzy Internauci w komentarzach na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku wprost piszą, że zachowanie Macieja i Moniki wskazuje na to, że mogli się spotykać zanim nauczycielka przyjechała do jego gospodarstwa. Okazuje się, że mieszkają oni ok. 30 km od siebie: Maciej pochodzi z Chlebna, a Monika ze Złotowa.  Mam wrażenie jakby z Monika się widział przed rozpoczęciem nagrań. Jakos tak pewna siebie i on w nią tez wpatrzony. Zbyt pewnie tam się czuje. Jak dla mnie on wyboru już dokonał. Ale może się mylę. tak myślę, że mogli spotkać się przed nagraniami już. Ten...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner