Patrycja Dziubich, Rolnik szuka żony Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3 Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3 Łukasz i patrycja z Rolnik szuka żony 3 Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3
Patrycja Dziubich, Rolnik szuka żony
Facebook
1/5
Patrycja Dziubich, Rolnik szuka żony
Facebook

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Kilku uczestników programu znalazło miłość dzięki show, ale nie tylko oni budzą emocje. Równie duże zainteresowanie wywołują kandydatki, które w końcowym efekcie nie związały się z rolnikami. Wśród nich jest Patrycja Dziubich, która ostatnio podzieliła się radosną nowią. Informowaliśmy, że kandydatka Łukasza Siebersa, z 3. edycji "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Teraz się okazuje, że dziewczyna wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek i dlaczego nie związła się z Łukaszem?  Przeczytaj więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Kolejna uczestniczka "Rolnik szuka żony" zostanie mamą! To Patrycja, kandydatka Łukasza!

2/5
Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3

Patrycja Dziubich chciała odnależć miłość w programie "Rolnik szuka żony". Napisała list do Łukasza Sibersa, który - ku jej radości - wybrał właśnie ją jako jedną z trzech kandydatek na żonę. 

 

Zobacz: Miłość kwitnie! Zobaczcie romantyczne nagranie Marka z "Rolnik szuka żony" z Julią!

3/5
Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3

Patrycja nie ukrywała, że zależy jej na Łukaszu - na jednej z pierwszych randek go pocałowała! Jednocześnie Łukasz narobił jej nadziei na przyszłości, ale niestety... przestał się do niej odzywać!

4/5
Łukasz i patrycja z Rolnik szuka żony 3

Na szczęście Patrycja znalazła innego partnera! To Krzysztof, farmaceuta. Podobno już po pierwszym spotkaniu oboje wiedzieli, że chcą spędzić ze sobą życie. Teraz oczekują narodzin potomka!

5/5
Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3

Kilka dni temu Patrycja i Krzysztof wzięli ślub, o czym poinformował portal rmf.fm. Patrycja już zmieniła nazwisko na Facebooku. Gratulujemy!

Więcej na temat Rolnik szuka żony