Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł z "Rolnik szuka żony" i Magda
Newsy

Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"

Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"

Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony", w którym jedna z uczestniczek Magdalena postanowiła pożegnać jednego z jej kandydatów. Przypomnijmy, że rolniczka zaprosiła do swojego domu Mateusza, Pawła i Adama. 

Co stało się w szóstym odcinku? Podczas zbierania stonek, Mateusz stwierdził, że z Magdą "nie nadają na tych samych falach" - już wtedy padło podejrzenie, że ich wspólna przygoda może zaraz się skończyć. Magda stwierdziła dodatkowo, że "kontakt był znikomy" nie tylko z Mateuszem, ale  też z Pawłem i Adamem. Sama Magda stwierdziła:

Mam wrażenie, że oni się zakumplowali i traktują to jako fajny pobyt - powiedziała zapłakana Magda.

Ostatecznie Magda postanowiła pożegnać się z Mateuszem. Zaprosiła go na krótki spacer i wtedy padły te trudne słowa:

Czułam mało tego zaimponowania. Chciałabym zostać z chłopakami (...) ale nie żałuję, że tu przyjechałeś - powiedziała Magda Mateuszowi.

Magda ostatecznie stwierdziła, że poczuła ulgę, kiedy pożegnała Mateusza. Zwłaszcza że ten stwierdził, że "bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"...

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 7: Internauci spekulują, że Paweł wybrał Martę. Rolnik odpowiedział!

Magdalena postanowiła pożegnać Mateusza. To dla niego koniec przygody z programem! Czy to była słuszna decyzja? Przypomnijmy, że na samym początku Mateusz jawił się Magdzie jako faworyt... Jak widać, wiele się zmieniło podczas dalszego poznawania.

Mateusz, kandydat Magdy z
Mat. prasowe

Teraz o względy Magdy będzie walczył Paweł...

Paweł z

...i Adam. Którego z nich wybierze Magda?

Adam, kandydat Magdy z
Mat. prasowe

Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy
Widzowie "Rolnik szuka żony" bez litości dla Mateusza. "Panie barman teraz pora na Love Island"
Widzowie "Rolnik szuka żony" bez litości dla Mateusza. "Panie barman teraz pora na Love Island"

W ostatnim odcinku " Rolnik szuka żony " z programu na własne życzenie odeszła Agnieszka, kandydatka Dawida , a Magdalena podziękowała za udział w programie Mateuszowi. Rolniczka wyraźnie miała już dosyć zabawowego podejścia do życia jednego ze swoich kandydatów i zauważyła, że mężczyzna wcale o nią nie zabiega. Podczas wspólnej rozmowy okazało się, że Mateusz nie jest zaskoczony decyzją rolniczki i sam wyznał,  że wieś nie jest dla niego, a do Magdy nic nie czuje! W komentarzach Internauci krytykują mężczyznę i uważają, że chciał się jedynie wypromować!  Mateusz był w programie "Rolnik szuka żony" dla popularności? W szóstym odcinku "Rolnik szuka żony" Magdalena zauważyła, że jej kandydaci coraz lepiej bawią się w swoim towarzystwie i nie zabiegają o jej uczucia. Postanowiła działać i pożegnała Mateusza, który zupełnie przestał o nią zabiegać: Czułam mało tego zaimponowania. Chciałabym zostać z chłopakami (...) ale nie żałuję, że tu przyjechałeś - powiedziała wprost Magda Mateuszowi. Mateusz nie czuł się dotknięty słowami rolniczki i szczerze wyznał, że w programie miał lepszy kontakt z innymi uczestnikami niż z samą Magdą -  bardziej będę tęsknił za chłopakami niż za Magdą ...  Po tej reakcji mężczyzny fani programu nie mają wątpliwości, że chciał jedynie zdobyć popularność, biorąc udział w hicie TVP1, który oglądają miliony widzów. Niektórzy wprost piszą, że dla Mateusza bardziej odpowiedni byłby program w stylu "Love Island" czy "Hotel Paradise": Panie Barman teraz pora na Love Island jadą gwiazdeczki na wieś szukać wrażeń a nie Rolnika na całe życia. Ludzie tylko odchodzą jeśli uwaga rolników nie jest skupiona maksymalnie na nich Przyjechał się...

Kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony", Mateusz
Rolnik szuka żony
Newsy
Rolnik szuka żony 7. Mateusz nie traktuje Magdy poważnie? "Ona chce jeszcze się rozerwać. Siedzenie w magazynie z ziemniakami nie jest szczęśliwe"
Rolnik szuka żony 7. Mateusz nie traktuje Magdy poważnie? "Ona chce jeszcze się rozerwać. Siedzenie w magazynie z ziemniakami nie jest szczęśliwe"

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" . Najwięcej emocji wzbudziło szczere wyznanie Józefa, ale również zachowanie Mateusza, kandydata Magdy. Na początku odcinka Magda stwierdziła, że najbardziej czeka... na Pawła, mimo że jej pierwszym zauroczeniem był Adam. A Mateusz? Zdaniem Magdy, przy Mateuszu z pewnością nie wiedziałaby, co to nuda... Mateusz z "Rolnik szuka żony" - kim jest? Co robi kandydat Magdy? Mateusz ma 27 lat, mieszka w Gdyni od ośmiu lat i jest menadżerem restauracji. To ciężka praca, ale Mateusz nie narzeka, ponieważ bardzo lubi to co robi. W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi, chodzić po restauracjach i klubach. Mateusz nie wie, jak żyje się na wsi. Chce sprawdzić, czy mu się spodoba totalnie inne życie... Magda chyba nie szuka jeszcze kogoś na tyle poważnie, żeby mieć od razu z nim dzieci. Tylko ona chce jeszcze się rozerwać, przeżyć coś ciekawego. Nie uważam, żeby wieczne siedzenie w magazynie z ziemniakami było czymś szczęśliwym - powiedział Mateusz. Niektórzy fani stwierdzili, że te słowa to za dużo. Dlaczego? Ponieważ Magda w swojej wizytówce mówiła wprost, że czuje że przyszedł już czas na założenie rodziny: Czuję, że jestem gotowa na rodzinę. Chciałabym być mamą i mieć męża obok siebie. Chciałabym żyć, żyć szczęściem - powiedziała Magdalena w swojej wizytówce. Czy Mateusz tego nie dosłyszał? Zobacz także:  QUIZ z "Rolnik szuka żony"! Wiesz, co słychać u uczestników programu? Kiedy Mateusz przyjechał do Magdy, poczuł się bardzo pewnie. Od razu chciał próbować wszystkiego - był zdecydowanie bardziej rozgadany od Adama. Jednak największe wrażenie na wszystkich, zarówno na Magdzie, jak i jej rodzicach, zrobił Paweł. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest połączeniem...

Magda z "Rolnik szuka żony" planuje zaręczyny, Adam ma dziewczynę!
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Wydało się! Adam ma dziewczynę, poznał ją tydzień przed Magdą! 
Ostra sytuacja w "Rolnik szuka żony"! Magda dowiedziała się, że Adam ma dziewczynę i że poznał ją tuż przed show!

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 7" Magda miała okazję spotkać się ze wszystkimi swoimi kandydatami - Adamem, Pawłem i Mateuszem. Rolniczka nie była jednak szczególnie ciepło nastawiona do mężczyzn, gdyż uznała, że nie ma o czym z nimi rozmawiać. Podczas podsumowywania jej przygody w show na jaw wyszły jednak zaskakujące sprawy! Adam z "Rolnik szuka żony 7" ma dziewczynę! Poznał ją przed Magdą! Choć Magda dostała najwięcej listów w historii całego show, po poznaniu kandydatów i przyjęciu ich na gospodarstwie, z żadnym z nich nie stworzyła relacji! Rolniczka zarzucała mężczyznom brak zainteresowania, małe zaangażowanie, oni zaś nie czuli ciepła z jej strony. Tuż przed spotkaniem z Adamem, Mateuszem i Pawłem w finałowym odcinku Magda stwierdziła: Taką niechęć mam do spotkania z nimi, bo nie wiem o czym miałabym z nimi rozmawiać, bo niezręcznie stawiać w ich sytuacji i wypominać, bo nie ma sensu do tego wracać […] Byłam rozczarowana ich przyjazdem na gospodarstwo - powiedziała. Kiedy Marta Manowska zapytała chłopaków, czy dobrze bawili się u Magdy, Mateusz szczerze przyznał: W rzeczy samej, było świetnie. Poznałem ciekawych ludzi, no np. Adama i Pawła, z Magdą złapałem najgorszy kontakt, ale i tak bardzo lubię, szanuję, cieszę się, że mogłem poznać. Następnie każdy z kandydatów tłumaczył, dlaczego nie wyszło im z Magdą. Mateusz stwierdził wówczas: Przyjechałem poznać Magdę, byłem bardzo ciekawy jej osoby, uważam, że to jest dziewczyna bardzo przykuta do swojego gospodarstwa, nie jest spontaniczna jak ja, zacząłem się trochę wycofywać i mieć wątpliwości. Magda była wyraźnie poruszona słowami chłopaka, stwierdziła, że nie szukała w programie szaleństw, na których zależało Mateuszowi. Potem zeszła kolej na...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner