Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz pokazała małą Blankę! Córeczka rolniczki to prawdziwy słodziak

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała słodkie zdjęcia córeczki. Blanka rośnie jak na drożdżach! Najmłodsza pociecha gwiazdy TVP jest urocza. Dumna mama podczas relacji na InstaStories pochwaliła się swoim szczęściem i pokazała, jak jej synek czule opiekuje się młodszą siostrzyczką. Ten widok Was rozczuli!

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Ania i Grzesiek Bardowscy pokazali wnętrza nowego domu! "Jesteście właśnie w naszej sypialni" relacjonuje rolnik

Małgosia Borysewicz pochwaliła się córką

Małgosia Borysewicz blisko dwa miesiące temu po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się wówczas wymarzona córeczka rolniczki i jej męża Pawła, Blanka. Była uczestniczka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" dopiero trzy tygodnie po narodzinach dziewczynki pochwaliła się swoim szczęściem. Małgosia przyznała, że Blanka jest wcześniakiem.

Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała, zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili- napisała wtedy na Instagramie. 

Dziś mała Blanka jest oczkiem w głowie całej rodziny. Dumna mama podczas relacji na InstaStories pokazała, jak rośnie jej córeczka. W sieci pojawiło się również piękne zdjęcie, na którym syn Małgosi i Pawła pilnuje siostrzyczki.

A ja rosnę i rosnę ❤️❤️❤️❤️- Małgosia Borysewicz napisała pod zdjęciem córki.

Zobaczcie zdjęcia dzieci Małgosi Borysewicz! To najsłodsze, co dziś zobaczycie.

Zobacz także: Maciej z "Rolnik szuka żony" spotyka się z dziennikarką? Kim jest jego nowa partnerka

Małgosia Borysewicz pokazała swoje dzieci.

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz pokazała nowe zdjęcia córki
Instagram

Najmłodsza pociecha rolniczki przyszla na świat zaledwie kilka tygodni temu.

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08