Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Józefa
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Rolnik szuka żony 7: Nieprzyjemny incydent w gospodarstwie Józefa, Grażyna chciała opuścić program przez Ewę!

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Józefa
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Kolejny odcinek programu „Rolnik szuka żony” był pełen niespodziewanych konfliktów! Pierwszego wspólnego wieczoru w gospodarstwie Józefa wydarzył się nieprzyjemny incydent, o którym opowiedziały Apolonia i Grażyna.

Okazuje się, że Ewa odebrała przy pozostałych uczestniczkach telefon od swojej przyjaciółki i dała słuchawkę Józefowi, który musiał wysłuchać pochwał na temat Ewy. To uraziło dwie pozostałe kandydatki, które zachowanie kobiety uznały za mało eleganckie i wprost powiedziały, że specjalnie to zaplanowała.

Ewa wymusiła na tej znajomej, aby ona porozmawiała ze mną. I ta znajoma zaczęła wychwalać Ewę, a Grażyna się wkurzyła – powiedział bezpośredni Józef.

Po tym wydarzeniu Grażyna była roztrzęsiona i chciała nawet opuścić program:

Byłam naprawdę gotowa się spakować i po prostu podziękować wszystkim. Miałam taki żal. Uważam, że na siłę chce tutaj zostać i wszystko w tym kierunku robi - mówiła Grażyna.

Po niemal dwóch godzinach szczerej rozmowy z Apolonią kobieta zdecydowała się zostać. Mimo wszystko ta sytuacja odbiła się na wspólnych relacjach:

Uważam, że to było nieszczere, nieeleganckie zachowanie. Świadome, zaplanowane zagranie. Jako koleżanka dla mnie jest przekreślona – wyznała Apolonia.

Józef starał się złagodzić napięte stosunki między kobietami!

Po śniadaniu Józef zaprosił kobiety na poranną gimnastykę i tam cały czas je komplementował. Potem przyznał, że Apolonia i Ewa mają takie figury, jak lubi czyli lekko rubensowskie kształty. Z kolei Ewa jest zauroczona rolnikiem, co stale potwierdza:

Józef zaimponował mi swoim żywiołem, adorował – powiedziała wyraźnie oczarowana mężczyzną Ewa.

Popołudniu sprawy przybrały nieoczekiwany obrót i Józef spędził miło czas na wspólnych żartach z Apolonią i Grażyną, a Ewa została sama w pokoju. Wyraźne widać, że było jej przykro z tego powodu. Zauważył to sam rolnik, który przyznał, że musi na nią uważać, bo jest bardzo wrażliwą kobietą. Ostatecznie wszyscy czworo miło spędzili wieczór, a kobiety były zadowolone, że każdej z nich poświęca uwagę! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 7: Maciej i Monika spotykali się przed przyjazdem na gospodarstwo? Mieszkają niedaleko siebie!

Józef, który był w samym środku niezręcznej sytuacji, starał się ją załagodzić. Widać, że mężczyzna poświęca wszystkim kobietom czas. 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Józefa
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Ewa rano przygotowała wystawne śniadanie, ale rozmowa się nie kleiła. Widać było, że emocje po wieczornym incydencie jeszcze nie opadły!

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Józefa
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Potem sytuacja się odwróciła i Józek doskonale bawił się z Apolonią i Grażyną, a Ewa spędzała czas sama w pokoju. Jak rozwinie się sytuacja w gospodarstwie Józefa? W zapowiedzi kolejnego odcinka widać, że konflikt nadal trwa!

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Józefa
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09